Odstranenie znamienka, aky je postup?

Príspevok v téme: Odstranenie znamienka, aky je postup?
sasanka

Ahojte,mam znamienko na cele, ktore sa mi moc nepozdava, lebo ma v minulosti bolelo a doktorka mi doporucila vybratie..Chcela som pockat az do zimnych mesiacov, lebo sa mi zda ze sa mi nejako zapalilo alebo co..Tak by som si ho chcela cim skor dat vybrat ale mam strach.Ako to presne prebieha?Umrtvia mi ho?To mi pichnu injekciu do cela ci ako?Kolko to odstranovanie asi trva?Ja ho mam ako mini spendlikova hlavicka..A za kolko sa vyberaju stehy?Boli vyberanie znamienka a stehov?A to mi tiez aj pri vyberani stehoch umrtvia?Viem ze mam vela otazok, ale mam z toho nervy..Diky moc za rady a skusenosti

majkaaa

A zabudla som dodať,žiadnu jazvu mi nevidieť,možno po tom veľkom mám takú,že keď sa pozrie človek zblízka,trochu vidieť,na bežný pohľad nič,som veľmi spokojná s prácou lekára.

majkaaa

Ja som si dala vybrať tri,jedno bolo dosť veľké,urobili mi to na jeden raz,trvalo to asi 20 minút. Zhruba 10 dní som chodila s náplasťami,teraz som šťastná,že som to dala preč. Podotýkam,všetky tri boli na tvári,to najväčšie na sánke,menšie na brade a najmenšie na líci. Platila som za každé 100,- SKK.Bolo to bezbolestné,len tá umŕtvovacia injekcia,to pichnutie bolo také trošku no...ale tú sekundu sa dá.Ľutujem,že som si to nedala vybrať oveľa skôr.

wowo1

skusenost tak isto dr Novak z karlovky ja uz od neho mam von 7 znamienok. jedno vjde na 600 sk ziadne jazvy dava to aj na histologiu aboslutne ziadna bolest.Treba ist co najskor. Pozor na melanom.Objednajte sa a do 2 tydznov je to vybavene ,trva to 10 min

friskus

ja mam pod obocim asi centimetrove znamienko a planujem si ho dat odstranit ale velmi sa obavam ci mi ho kozna povoli dat odstranit a este kolko to bude stat a inak som planoval si dat odstranit 6 znmienok ale ked pocuvam tie ceny ze 2000 korun jedno znamienko tak som v prdeli.....co mam robit?

werena

Pre tych co su z BA,v Karlovke,v poliklinike dr.Novak,nenormalne odstranuje znamienka,mne robil 3 na tvari,cca 15 min,a bolo.Ziadne jazvy.ODPORUCAM.

lindus

zuzanas.....tebe cast asi preplacala poistovna? Ja potrebujem dat dole okolo 20 znamienok malych aj vacsich, viete mi poradit nieco lacne? Dik