Nemám orgazmus!

Galapagos

Exkluzívna spoveď: Takto dosiahnete typ orgazmu, po ktorom (zúfalo) túži väčšina žien!
17.03.2014Diskusia (15)
Mnohé z nás nevedia, ktorú slasť prežívajú. Okrem klasického klitoriálneho orgazmu totiž existuje aj vaginálny. Vieme, ktorý je lepší!
Niektoré z nás ani len netušia, aký orgazmus pri sexe dosahujú. Napovieme vám, ako dosiahnuť ten najlepší.
Niektoré z nás ani len netušia, aký orgazmus pri sexe dosahujú. Napovieme vám, ako dosiahnuť ten najlepší.
Vedeli ste, že existuje viac typov orgazmov? Delia sa podľa toho, ako ich dosiahnete. Lepšie povedané, akou stimuláciou ich dosiahnete.
Vaginálny vs. klitoriálny
Klitoriálny orgazmus dosiahnete, ako inak, dráždením klitorisu. Túto rozkoš sú ženy naučené dosahovať akosi častejšie ako vaginálnu. Býva to obvykle kvôli tomu, že ju majú nacvičenú z mastrurbovania. „Pri klitoriálnom orgazme cítim len také slabšie pulzovanie na mieste klitorisu a v jeho okolí. Niečo iné ani nepoznám, no čítala som, že pri vaginálnom orgazme je to ako explózia. Celé telo sa vám chveje, zahmlie sa vám pred očami a nachvíľu akoby prestalo všetko existovať,“ píše v jednej z diskusií Petra, ktorá sa s tým vaginálnym ešte nestretla.
Bez dráždenia klitorisu
Presne tak by ste mali dosiahnuť vaginálny orgazmus. Výdatne mu pomáha tantra a špeciálne cvičenia, zamerané na poševné svaly. Všetko chce len malý tréning, keď budete cvičiť, určite sa ho podarí dosiahnuť aj vám. Poradíme vám, ako začať. Ľahnite si na chrbát, nohy dajte od seba a pokrčte ich v kolenách tak, aby ste si dosiahli na vagínu. Na jej okraj položte prst a stiahnite svaly na päť sekúnd, a na päť sekúnd ich nechajte odpočívať. Mali by ste cítiť aspoň ľahký tlak. Cvičenie opakujte aspoň dvakrát za deň.
Pre pokročilejšie máme cvičenie, ktoré môžete robiť všade – v autobuse, na zastávke, v obchode, jednoducho kdekoľvek. Opäť ide o sťahovanie pošvových svalov – na desať sekúnd, a povoľovanie na päť sekúnd. Trikrát denne po desať opakovaní, a vaše svaly vás za chvíľu začnú poslúchať na slovo. Vtedy však neprestávajte, ochabli by, a vy by ste sa s vaginálnym orgazmom mohli rozlúčiť.
Vo dvojici sa cvičí lepšie
Či už sa necháte vaginálne uspokojiť partnerom, alebo to skúsite samy pred ním pomocou dilda, mali by ste myslieť na to, že dráždenie klitorisu v tomto prípade nepripadá do úvahy. Skúste polohu, kde si opačne ľahnete na priateľa, akoby ste šli do polohy 69, no nohy rozkročte až nad partnerovým bruchom. Sama si tak môžete zaviesť penis do pošvy a pohybovať sa, ako vám je najlepšie bez toho, ay ste sa dotýkali klitorisu. Samozrejme, nezabúdajte sťahovať poševné svaly! V tejto pozícii ste na najlepšej ceste k vaginálnemu orgazmu. A ak sa vám to náhodou nepodarí, vďaka novej technike sťahovania svalov pripravíte príjemné prekvapenie aspoň vašej polovičke.

Read more: feminity.zoznam.sk

Patrik ORGIE

Veronika neni to tebou a to ze uz len tvoj priatel ta obvinuje ze si nenormalna dava odpoved na vsetko ako mozes lat orgazmus pri niekom co pre teba nema pochopenie chyba bude v citoch a ked chce tvoj priatel aj bez neznosti a citov aby si mala orgazmus nech sa stebou miluje najmenej pol hodinu a budes mat urcite orgazmus .

Patrik ORGIE

Nechapem ako nemozte vy zeny dosiahnut orgazmus bude to asi tym ze nemate spravnych partnerov este sa mi nestalo aby primne nemala zena orgazmus ale priznam sa ovladam svoje prirodzenie svojou psichykou nespravim sa aj do hodiny ked chcem aj dlhsie vydrzim a kazda jedna caja ci zena este neodisla odomna bez orgazmu.urcite si vela ludi povie ze sa vychvalujem ale mam to tak a vzdy mi ide o tu caju ci zenu nech sa urobka a az potom o seba to je moja rada pre vsetkych chlapov .

vercsa11793

Ahojte volam sa veronika mam 20 rokov a som z priatelom uz 5 rokov a ani raz som nemala orgazmus neviem co mam za problem mislim si ze niesom normalna.Priatel mi hovori ze nech sa idem lecit lebo to neni normalne prosim vas poradte mi.

zvedavá

monnika: neviem, či sa po takom dlhom čase dostaneš k tejto správe, ale zdieľam tvoje pocity momentálne veľmi intenzívne a zaujímalo by ma, či sa to po toľkých rokoch. Možno mi dáš nádej, alebo aspoň radu :)

lienocka2

Ja mám ten problém, že neviem dosiahnuť orgazmus s chlapom. Aspoň doteraz sa mi to nestalo. Sama orgazmus dosiahnem, teda aspoň ten klitoriálny. Doteraz som si myslela, že bola chyba v chlapoch, lebo boli dosť egoistickí pri sexe. Ale môj terajší partner chce aby som sa mala dobre a dokáže má lízať celé hodiny, až dokedy si nemyslí, že som dosiahla orgazmus, keďže ho predstieram. Prve razy som ho nepredstierala a bol smutný z toho, že ma neuspokojil, tak potom som to vyskúšala a je spokojnejší. Mňa sex baví aj bez orgazmu a veľmi ma vzrušuje ten chlap aj keď ma dráždi jazykom, ale nikdy nedosiahnem vrchol. Sexom vrchol nehrozí vôbec ani zďaleka. Ďakujem za užitočné rady.

vagimir

ahoj vsetci,aj ja mam velky problem,uz 5 rokov tajim manzelovi ze neviem dosiahnut orgazmus a nemam ani chut na sex.snazim sa predstierat orgazmus.vsetko to zacalo po narodeni dcery.nadovsetko ho milujem.poradite my?

monnika.

carolline: myslim ze frigidna nie, lebo vzrusit sa viem pravidelne, aj po sexe tuzim, dokonca si myslim ze aj viac ako moje priatelky ktore orgazmus mavaju..skor nieco take ako ANorgazmicka, alebo nieco take..nema s tym niekto skusenosti? ako bzy sa to dalo napravit...

carolline

Problém je vo vašej hlave,nie vagíne. Neviete sa vôbec uvolniť a pri sexe rozmýšlate nad kravinami. Nemyslite na nič len na príjemné pocity.Keby ste sa partnerovi hnusili asi by nebol s vami. Tak trochu sebavedoma by to chcelo. Žiadna z nas neni dokonala,ale ani žiady chlap,len je zaujimavé že oni o komplexoch ani nechyrujú len ženy sa stale podceňujú.
Pokiaľ nevieš dosiahnuť orgazmus ani mastrubáciou,tak buď nevieš čo a ako, alebo si frigidná (to nemyslím ako urážku ale sex.poruchu).