CANESTEN

Príspevok v téme: CANESTEN
Gerda7

vsimla som si ze niektory ludia tu odporucaju Canesten ked ma niekto problemi z palenim ci svrbenim posvy alebo penisu.Ty co ho oskusali vravia ze nie..tak by som xcela pocut (a pre poucenie aj ostanyx)od nejakeho odbornika na co vlasten je urceny Canesten.Mozu existovat dva vyrobky s rovnakym nazvom len roznym ucinkom alebo posobenim??....dik za odpoved:)

tutula

ja mam tiez plesne tam dole, a okrem vaginalnych tabliet mi doktorka predpisala a canesten a je to presne ta mast, ktoru som pouzivala aj na plesne na nohach.mam si to casto natierat a vraj to zaucinkuje.

anikaaaaaaa

takze canesten je na plesne...ale v navode je napisane ze na nohach vase a aj v intimnych partiach baby aj chalana..ja som pouzivala krem pretoze ma tam stale svrbelo ..natierala som si to vzdy na noc..lebo to musi ist na cistu a nie mokru "pokozku" a mne to pomohlo uz ma nic nesvrbi takze super a mala som krem..turim stoji do 100sk a nie je na predpis...

Gerda7

mno ziaden odbornik mi zatim neodpovedal ale co to som nasla aj sama...taze krem je na mikoticke(plesnove)oxorenia napr. na nohax....a pre zeny ktore maju problem "tam dole"..su urcene vaginalne tablety...cize zeny ziaden krem canisten si "tam dole"nedavajte..vaginalne tablety su len na predpis..cize sup sup k lekarovi