Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysoká škola

kvetulka

ivuška: ja som bordel na intraku nerobila a ani nikto s mojich kamaratov..netvrdim su aj taki co robia bordel ale to aj medici, aj pravnici..takze zavisi od cloveka, nie od studijneho odboru:o)

suhlasim s tym, ze pravo sa da zvladnut celkom v pohode...ja som este robila prijimacky, ucila som sa na to asi pol roka a mala same jednotky...ale opakujem, kebyze mam si znovu vybrat asi by som sla so TT..tam boli prijimacky vtedy lahsie, aspon z mojho pohladu...

co sa skusok tyka, nemala som ziadny vacsi problem..aj ked boli skusky co som robila aj na druhykrat:o)

baku

ja tvrdim ze najtazsia je medicina v BA .. uciva je brutalne vela.. pocas semestra sa nestihas ucit na predmety z ktorych budes mat skusku, lebo ta tlacia z predmetov z ktorych budes mat skusku az v dalsom semestri a ked sa na ne neucis, nemas sancu to potom zvladnut.. na skuske mavas zvacsa 3 casti.. prakticka.. neurobis, dovidenia.. pisomna, potrebujes 80% na to aby si presiel.. neurobis, dovidenia.. a potom ustna, kde je uplne jedno ako si spravil predchadzajuce dve.. vobec neplati ze ked vies 60% z ustnej tak prejdes.. nevies jednu vec, vyhodia ta.. kludne aj na prvej otazke.. a je uplne jedno ze dalsie 3-4 vies perfektne..neprehanam.. nezartujem.. to je medicina v BA.. samo nestazujem sa.. kazdy ma a zije to co si vybral a co chcel.. aspon ja ano.. :)

BTW. ivusa na to pravo som sa pytala, lebo rozmyslam ze si ho spravim po medine, to je len taky moj momentalny myslienkovy pochod.. vsak uvidim co bude.. ale tiez som pocuval ze je to cista pohoda.. je tam sice vela zakonov ktore sa furt menia, ale skusky nie je tazke robit.. a uz sa tam zrejme ani dostat nie.. do BA vraj beru s cistymi jednotkami..

barbinka

ivuša: a ja poznám dvoch ľudí, čo študovali farmáciu a celé štúdium preflámovali a majú tituly. proste to sa len stačí našprtať. stojím si za tým,že elektrotechnická je najťažšia, lebo tam ti to je prd platné, keď sa to naučíš naspamäť, keď tomu nerozumieš.

miselka

ikka
no mna by to dost, ja som bola tiez v ba na prijimackach, ale ked som videla ten pristup, no som si len pomyslela: sem nikdy!!!

miselka

huhi
prijimacky sa robit musia, a je to strasna makacka sa tam dostat. money ti vsak pomozu. mam kamarata, ktoreho zobrali az na 2x a to mal uspesnost vykonania skusok 95% a uz mal problem, pretoze ho skoro nezobrali. mozno je tazke sa tam dostat a skoncit lahsie.

ivuša

no ja tam nestudujem, ale mam pocit, ze vsetci to zvladaju..tak ti poviem, mam spoluziacku, co byva na izbe s 2 pravnickami, ktore od stredy zurovaly zvysok tyzdna.. vraj ich nevydela nikdy ucit, az tera z na skusky.... nie je to taka tazka skola, ako si povatsine ludia myslia

ivuša

zalezi od tvojej sikovnosti, za kolko rokov to stihnes :) ale externe studium neodporucam..horsia uroven ako to denne a neuzijes si studentskeho zivota :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vysoká škola - Fórum - ZDRAVIE.sk