20 a stale panna

anisa

ahoj, chcem Ta podporit, neboj sa toho, ze nepride ten pravy, a nehambi sa za to ,ze si panna, nahodou, mala by si byt na to pravom hrda:-)Drzim palce

cattrine

ja som sa prvy krat milovala v 23, a nelutujem to, priatel si toho vazi, som s nim 2 roky a funguje to super, nevidim nejaky problem v tom kolko som mala rokov, viem ze sa da o to prist velmi skoro, ale to som nikdy tak nechcela, chcela som krasne milovanie s niekym koho lubim, a kto lubi mna, a stalo za to pockat.

jajka

bud rada. ja som mesiac pred sedemnastkou o to prisla a keby som mohla vratit cas tak pockam ovela dlhsie a to mozno aj do 30tky,lebo toho praveho som stale nenasla a s tymi sexualnymi skusenostami si pripadam jak taka...

gratulant

gratulujem, si vzácne dievča. stavím sa že si z kresťanskej rodiny :). a inak, láska príde ked to najmenej čakáš. drž sa.

majka s.

no boze... i ja mam skoro 20 (o par mesiacov) a som panna a vobec ma to netrapi. ved to neznamena, ze budem panna do konca zivota. radsej byt v 20 panna, ako sa v 15 alebo 18-tke popalit a trpiet tym dokonca zivota.

nathy

Ja som prišla o panenstvo v 21 rokoch a nikdy to neprestanem ľutovať, lebo som to spravila len preto, že všetky moje kámošky už neboli panny, bolo to s chalanom na diske a bolo to len o tom, aby som o to prišla, žiadna neha, láska a hlavne to bolelo!! V 23 som spoznala moju pravú lásku, s ktorou som už 5 rok a ľutujem, že práve on nebol ten prvý, lebo ma miluje, je nežný a každé naše milovanie je nádherným zážitkom. Takže s tým prvým chalanom som sa vyspala, ale skutočne som sa 1x milovala až s mojím súčasným chlapcom. Prosím, nebuď ako ja!!!!!!!

stonkaruze1

a so vôbec pripravena ty sama na sex?no 20 je uz dost ale nemusis sa ponahlat ved pred sebou mas este hadam dost casu