Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riedke vlasy - vypadavanie vlasov

miggy

No ja neviem co sa to deje ale ja mam taky isty problem. Mala som vzdy brutalne huste vlasy, dokonca som si ich chodila preriedovat ale posledne mesiace mi strasne vypadavaju. V kupleni zakazdym upcham odtok, tolko vlasov mi pri umyvani vypadne, mam pocit ze mi zriedli o polovicu a mam strach ze asi oplesiviem.nechapem a chcem to zastaviiiit

kaca

tu nižšie som čítala, že ju poslali na vyšetrenie k očnému. čo má spoločné padanie vlasov a oči. lebo mne veľmi padajú, a už dosť zle vidím, ale u očného som nebola, lebo zatiaľ okuliare nosiť nechcem.

LuSyLa

ja beriem antiku trilquar strasne mi padaju vlasy ja som mala dakedy taku hrivu a teraz sa bojim ci mi tam daco ostane fnuuk este si pametam jak som nadavala ze ja taake huste nechcem.ani nechem vekmi huste ale nech mi prestanu padat same moje velke chumace vlasov teraz mam upkne rieducke najviac mi vypadne ke umyjem az sa bojim umyt:((

LuSyLa

mozu mi vlasy vypadavat z toho ze jem vela ovocia ja som myslela preve ze ovocie ma vela vitaminov ze mi to pomoze a beriem aj zinok a vitamin d.beriem aj antikoncepciu moze to byt z toho?

n..

ano štítna sa zisťuje z krvi!! alebo choj ku svojmu obvodnému.. aaa ten ťa pošle endokrinologovy.. a tam ti to celé vyšetria

catherin

Ja som si kupila v lekarni VICHY na vlasy, stal majland, ale dufam ze pomoze. Po troch dnoch mi vlasy padaju menej(dufam, ze si to nenahovaram ale mne fakt padali brutalne a vidno ze teraz padaju este ale menej)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Riedke vlasy - vypadavanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk