Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HENNA na vlasy

kikuus

a este nieco ti co idete hennu pouzivat je dobre do nej pridat olej bud olivovy alebo kokosovy jojobovy proste nejaky lebo trochu vlasy vysusuje

kikuus

myslim ze ak je odstup take 2 mesiace tak ziadna zelena nehrozi, hena nie len ze neskodi ale vlasom aj pomaha ma regeneracne vlastnosti a vela ludi howori ze sa casom kvalita vlasov vyrazne lepsi a su hustejsie..kedze som prirodzene svetla blondina a taka farba na vlasy henna neexituje mozem pouzivat len bezfarebnu hennu ktora ma trochu nizsie ucinky :(

LuSyLa

mate niekto skusenosti sfrabenim henou moze mi chytit iny odtien ked mam farbene vlasy pouzivam pallete stredne hnedu a chcem zacat farbyt hennou len sa bojim ako mi to chytiii

oli

ja henu používam pravidelne a je výborná lebo mi prestali padať vlasy. mam ich dlhé po pás a zafarbím si ich viacerými dávkami naraz. hena je pritom takmer neškodlivá ale niektorí majú na ňu alergiu tak si to treba odskúšať predom. odporúčam namiesto chemických farieb ktoré sa pri absorbcii dlho vyplavujú z tela.

tk

skus si urobit test - priprav si henu a pramen svojich vlasov (staci pozbierany z kefy a pod.), aplikuj na tuto vzorku a uvidis. takymto sposobom aj zistis, ako dlho si mas hennu na vlasoch nechat, aby si dosiahla zelanu farbu.
kazdopadne by si vsak mala pockat minimalne mesiac od posledneho chemickeho farbenia (byva to napisane aj na krabicke)
p.s. dobre veci su aj na hennaforhair.com

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HENNA na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk