Prsia s bradavkami obratenymi dovnutra

Príspevok v téme: Prsia s bradavkami obratenymi dovnutra
miriam5

Chcem sa opytat ci ma niekto podobny problem, ci je to v poriadku. Mam 27r, prsia c.4 , no bradavky nie su smerom vonku, ale dierka do vnutra. Je to normalne? Pri drazdeni, je to v poriadku su smerom vonku, no normalne su vo vnutry stiahnute. Je tam "dierka a nie kopcek". Viem, ze sa to da operovat, no chcela by som vediet, ci je nas takych viac, ci je to ojedinele. Dakujem. Prajem Vam pekny dnik.

ina.ingrid

vpacene bradavky ma trapia tiez, aj ked len na jednom prsniku...bradavka je vtiahnuta aj pri vzruseni, v chlade,okrem toho mam este aj miniprsia,cize v intimnych chvilach nehrozi sa moct vyzliect...to je teda vyhra ! :(
tento problem sa objavil v obdobi puberty (teraz mam 19), gynekolog z toho nejaku vedu nerobil, avsak nevidim nejaku nadej na zlepsenie prirozdenou cestou (masirovanie), svoje skusenosti by mohla napisat nejaka, co pouzivala Niplette system...dakujem

ajjamam

Tiez mam takyto problem ale ja som to prvy krat spozorovala po porode, ked nastal cas kojenia a moje bradavky sa vtiahli do seba. A vtedy to bolo zle, pretoze kojenie nebolo idealne. V noralnom stave ich mam ta ako maju byt ale napriklad pri vzruseni sa mi vtahnu, vlastne asi len jedna vzdy. Je to neprijemne a hlavne neesteticke. No ale da sa s tym zit. Len si treba na to zvyknut.

janiq

Odborne sa to nazyva "vpacene bradavky" a nie je to funkcny problem, skor esteticky. Riesi sa to plastickou operaciou. Ale ak ti to nejako zvlast neprekaza, tak to neries. Ved uz len prsia "stvorky" musia byt fajn :). Pekny vecer