Opuchnuté semeníky

karavan

mám 68 rokov, necitim bolest, ale strasne sa mi zväčšik semeník, jedno vajíčko je velkosťou také ako v minulosti no druhé mi srašne napuchlo a veľmi vela..................ccím to jr a treba to liečiť?

qwertyqwerty

caute co som si tu vsetky tie pripady precital fuha vacsina by z vas potrebovala doktora housa niektore su vtipne ale niektore su na lekara
@mia-prajem ti vela stastie lebo to moze byt dost narocne nahnat muza k doktorovi nevim jak vy ale ja tam nemozem ist lebo nedam si osahavat moj poklad nejakemu muzovi to by tam musela robit nejaka pekna baba:)ale ne keby som mal vase pripady tak uz by som chodil po doktoroch
ale aj ja mam problem dost casto sa mi stava ze robim dlho do noci a vacsinou lezim v posteli a na tele mam polozeny notebook ale v poslednej dobe ked si polozim notebook na seba tak po chvili ma rozbolia varlata(slang-vajcia) nemam ziadne priznaky vsetko vyzera normalne ale ked si polozim notebook na seba tak ma ro rozboli niekedy si musim dat az vankus pod notebook je to vazne?

hhoo

Zdravim ja mam problem ze mam na lavom semeniku hrcku a to uplne hore na nom neviem co to je moze to byt zilka muze to byt aj neco horsie ?

LUJO

Na pravom semeníku som si nahmatal akoby ďalší prirastený o polovicu menší semeník.Podľa hmatu to má tvar dvojitého snehuliaka.Čo to môže byť?

problemik

chalaniiiiiii ja mam tiez take dve hraskove gulocky na semnnikoch..nwm ci to je len podkozny tuk albo ja nwm..sukustemi poradit pls:( wdaka

dasada

tak chalani pre zaujímavosť. Každý jeden z vás by si mal zájsť k urologovi.Žiadne také môj kamarat povedal. Mám švagra v máji bude mať 27, nikomu nič nepovedal a teraz leží na onkologii v Blave. Takže všetci šupom k urologovi nemusí to byť vážne ale zájdite!!!!!!