Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ionizačná kefa?

milkana

No ja som mala kefu ale mám dosť jemnučké vlasy tak sa mi ani nehodila stačí mi táto kefa a vôbec mi neelektrizujú vlasywww.notino.sk

Diablik 666

Nikiz top kefa so zehlickou v jednom je podla mna orava zvk-206. Mám husté, nepoddajné, nefarbené vlasy a neviem si ju vynachváliť. Vlasy vyžehlí, upraví a nemám pocit že by mi ich zničila. Určite by osm šla do tejto opäť :)

LuciaO

Ahojte dostala som ionizačnú kefu na vianoce BRAUN satin hair 7 BR 750 skúšala som ju ale nie som spokojná mám rovnako rozlietané vlasy či ju použijem alebo nie som sklamaná :/

Anika555

Ja som si kefu kúpila na tejto stránke: ayo.sk . Som s ňou veľmi spokojná a aj cena je super. PS: na tej stránke sú aj iné farby na výber, stačí popozerať :)

Deniska29

Ahoj baby, chcem sa podeliť o skúsenosť s ionizačnou kefou. Prišla mi včera, skúšala som ju dvakrát a musím povedať, že je dobrá. Vlasy mi neelektrizujú (čo ich mám dosť jemné), celkovo rýchly proces žehlenia.. čo sa mi tiež páči, že narozdiel od žehličky, vlasy pôsobia prirodzenejšie, oveľa hustejšie.. Hlavne je to super vec, ak sa ráno ponáhľate, rozčešete aj vyrovnáte v jednom. Super

Ivka ivka

Ahojte zienky. Dostala som ionizacnu kefu ako dar. Kedze mam dlhe vlasy skoro po pas rozcesat ich je niekedy umenie. Tato kefa je fakt super mam po nich krasne, leske vlasy a hlavne sa super rozcesem bez vysklbania pol hlavy. Tak urcite odporucam aspon pre mna je to super vec.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ionizačná kefa? - Fórum - ZDRAVIE.sk