kratky preklad z angliny

Príspevok v téme: kratky preklad z angliny
andulka 5

Prosim Vas, kto si najde chvilku cas a v anglickom jazyku je ako doma pomozte mi s prekladom kratkych sms, ktore mne nedavaju vyznam.
THERE IS ABSOLUTELY NOTHING TO WORRY ABOUT. NO TROUBLE WOTSO EVER HONESTLY.
I DIDNT SAY THAT. I SAID THERE WILL NOT BE TROUBLE FOR YOU OR ANYONE BECAUSE THERE IS NO REASON FOR ANY.
I LIKE YOU VERY MUCH AND WOULD NOT LIKE TO HURT YOU I AM SINGLE AND HAVE FRIENDS LIKE YOU HAVE TOO.
Skusala som so slovnikom ale akosi....velmi pekne dakujem

RNG

Len na ilustraciu, z Chicaga do Harrisburgu(Pensylvania) je asi tak daleko, ako z Bratislavy do Moskvy alebo Londyna...

RNG

Dost nepravdepodobne, v USA je 2 miliony Slovakov roztratenych medzi skoro 300 milionmi ostatnych. Snad keby byvala v Illinois a chodila na krajanske podniky, tak by to bolo mozne.
Ja podporujem lokalnu krajansku cinnost, napr sesterske mesta Nitra/Naperville a podobne.

malinka

Aj ja to viem prelozit, ale ini boli rychlejsi. Inac, RNG, v Amerike zije teta mojho otca ktora tam ma zopar lekarni. Kde presne zijes? Mozno ju poznas.

katty19

Neexistuje nič, prečo by si sa mala znepokojovať. Skutočne nespoznáš problémy. Nepoviem ktoré.Povedal som, že nebudeš mať problémy, ty alebo niekto iný, nie je príčina. Veľmi ťa ľúbim a nerád by som ti ublížiť, som sám a mám priateľov ako ty tie tiež.

RNG

Niet ziadnej priciny na znepokojovanie sa.
Ziadnu problem, cestne slovo.
To som nepovedal.
Povedal som, ze nebudes mat ziadny problem, ani ty ani nikto iny, pretoze na to niet priciny.
Mam ta velmi rad a nerad by som ta z
zranil.
Som slobodny a mam priatelov tak ako aj ty.

Tak a teraz mi opravte moju Slovencinu!
Pomaly ale iste zabudam.