Ocne vrasky. Co s nimi?

Alexx 13

nakolko mas len 25, tak by si mala pouzivat napr. krem proti mimickym vraskam urceny pre mladu plet... mozes skusit aj kremy na zrelu plet, ale podla mna je to moc skoro.. skvele kremy proti mimickym vraskam je od Dr. Scheller, a na zrelu plet tiez.. je tam intenzivne serum, alebo denny a nocny, arganovy olej a amarant od dr. scheller.. najdes ich v dm..

veronika11

ja mám iba 14 rokov a mám pod očami stále kruhy a vrásky. Tri rady vrások v mojom veku si myslím že je dosť. Môže to byť preto že mám atopický ekzém? Ako by som sa ich mohla zbaviť? Podľa mňa sú dosť nevkusné kedže som na základnej školy a všetky moje spolužiačky majú dokonalé okolie očí...Dá sa s tým niečo robiť??

ariame

Ahoj,

ja som mala podobny problem. Vyborny je krem proti vraskam s hadim jedom, je to novinka na trhu a tu na slovensku este nieje rozsireny. Je to vyborny krem, s rovnakym ucinokom ako predrazene kremy s Botulotoxinom, no tento je cenovo omnoho prijatelnejsi.

lulusa

na mimicke vrasky nepomoze nic. ja mam 21 rokov, mala som asi 3 rady vrasok pod ocami a vejariky pri ociach.. bola som u chirurga a povedal mi ze to su mimicke vrasky, smiechove, a ze v mojom veku je to normalne a dala som si tam spravit botox oci. som s tym max spokojna lebo nic ine nepomaha a toto je zarucene... teraz nemam ani jednu vrasku pod ocami :))) takze ak mas 25 rokov tak to budu len mimicke vrasky (ja som si nahovarala ze mam predcasne starecke vrasky ale to blbost:))a na tie ti kremy nepomozu ver mi ja som skusala vsetky mozne kremy co existuju

vonkajsiavyziva

Aj ja mám overený, prírodný krém Nouri Fusion, krém je pre kruhy pod očami a gél spevňuje pokožku, prípadne skin aktivator, ktorý je určený na vrásky na celej tvári - ten by som odporučila asi najviac. je to úžastná vecička. požíva ho aj môj priateľ. Ak by si o tom chcela niečo vedieť, tak sa ozvi na e-mail

veronika

ahoj Elis ,mam 27,ja pouzivam uz 2 roky klasicku modru niveu pod oci,/ta,ktora je bez konzervacnych latok/.ale mozno nie kazdy ju znesie , lebo obsahuje lanolin, dost casto alergizuje..ak si nefajciarka, mas dostatok tekutin a spanku, a neholdujes solariu a opalovaniu, tak 25 je skoro na klasicke vrasky.moze to byt, ze mas suchu pokozku okolo oci.ja mam mastnu plet, ale pod ocami/dolne viecka/uplne suchu.treba rozlist ci sa tvoria vrasky z veku alebo suchej pokozky.neodporucam kremy na vrasky ani co vyhladzuju vrasky v tvojom veku!!!a hlavne nie tie co maju liftingovy efekt!!ti pekne vytahaju pokozku pod ocami, raz ked ich prestanes pouzivat, nepotesis sa.sksu trochu premastovat, ale nie moc, lebo potom sa robia biele tukove bodky.pa.

beruska3333

Ja som zacala pouzivat kozmetiku Oriflame a som velmi spokojna.Vyhladzuje vrasky,ktore su este male,zjemnuje plet.Fakt som spokojna.

slamka

ja mam vrasky od smiechu a to uz od zakladnej skoly. vzdy ma hnevali,kazdy vravel,ze je to pekne,ale moje kamaratky sa tiez smiali,ale tie take vrasky nemali.jednoducho mali vyhodu,ze sa im koza pod ocami pri smiechu tvarovala inak ako mne.ale hnevaju ma stale,neporadim s nimi,lebo to su mimicke vrasky a to by som sa nesmela vôbec usmievat.
co uz.mozno sa aj s tymi da nieco...poradte,please

Salón krásy Zoracentrum

Proces stárnutia a tvorbu vrások nemôžeš zastaviť, môžeš ho len spomaliť a to správnym ošetrovaním očného okolia a dodržiavaním správnej životosprávy. Ak máš záujem naučím Ťa ako na to a aj Ti poradím aké prípravky môžeš používať.

lenocka22

Očné vrásky su milé, lebo pre mňa sú znakom usmievavej osôbky. A jasné, že krémiky, ale aj tieto vrásky idú s vekom :o) no problem