PRECO TO TAK BOLI :((((((

Príspevok v téme: PRECO TO TAK BOLI :((((((
janka

minule so svojim priatelom chcela mat sex mali sme aj predohru ale ked do mna trosku vnikol bola to STRASNAAA boleest to sa nedaa vydrzat proste prestali sme s tym aj preto lebo sa predcasne urobil tak uz bolo po tom..som panna som si myslela ze ked budem ma viackrat prstovat nebude to az tak boliet ale mylila som sa a nepocitala som to az tak velmi a to ani nevnikol poriadne..ja sa trasne bojim ako to bude nabuduce to strasne bolii auu neda sa to vydrzat co mam robit lebo on to strasne chce ale ma zase k tomu nenuti tak neviem...:(((((.....aj ked ma minuly prstoval mala som na nohavickach krv asi panenska blana bola porusena ale aj tak to boliii:( co mam robit?:(

loly

jaaniii :))..aj mna to prvykrat bolelo,myslim,ze kazdu to prvykrat bolii..aa terazz,co uz spolu spavame vyse polroka tak ma to dokoncaa aj teraz obcas zabolii :))je pravdy,ze prvykrat to bolo ovela neprijemnejsie,preto som si to poprve ani nevychutnala,ako by sa malo :))..ale teraz je to uz uplne v pohode :))..vies,ja som to brala takk,zee prisiel ten den "D" aa ze ci boli,ci neboli,robim to s lasky,heh a raz to prestanee ;)))...
vis moja,prajem ti vela stastia,nech to je taky zazitok,ako ma byt ;))..aa nech ta neodradza ta bolest,lebo to co pride po nej je ovela prijemnejsie ;))

mimi.a

janka, ak by sa vam to nepodarilo, tak skus behnut na gynekologiu. Viem, ze niekedy je blana dost "pevna" a treba ju odstranit u lekara. Ale prajem ti, aby sa zadarilo radsej s priatelom.

janka

dakujem za podporu..budem musiet to nejako pretrpiet nic ine mi neostava:(.ale viem ze niesom jedina co ma taky problem...:(...-len to ze moj priatel to stale chce ale ja sa vzdy vyhovaram len aby sa to nemuselo stat aby sa tomu predislo lebo sa bojim ale robim hlupost raz sa to stat musi..co najskor aby som to mala za sebou:(

katka888888

Janka musíš to doslova pretrpieť...aj mňa to bolelo. Použite lubrikačný gel aby to šlo lepšie. Ja viem na začiatku to bude bolieť a bude to veľmi nepríjemné, ale časom sa to zmení určite.

lucyna

nemusi to vobec boliet. napr. ja som to ani necitila, ani som nekrvacala...a urcite som mala blanu

tak vam zelam vela stastia pri TOM a hlavne sa uvolnite

jerry

neboj, janka, myslim, ze skoro kazda si tym musi/musela prejst...mna to tiez strasne (slabe slovo) prvykrat bolelo...ale ked mas trpezliveho partnera, co ta ma vazne rad, tak bude jemny. Moj priatel bol fakt uzasny, ked to uz fakt velmi bolelo, prestal. Preto aj ty povedz priatelovi, nech na to nejde velmi zhurta, ale skor jemne a citlivo, ved on sam musi vidiet, ze ta to boli. A neda sa robit nic, len pretrpiet:( Neboj, zatnes zubky prvykrat, druhykrat a potom to uz bude fajn:))

tutula

tak mna to bolelo fakt hrozne, aj ja som sa pokusala viackrat to vydrzat.a viete, co som urobila?isla som si dat urobit tetovanie, ci znesiem tu bolest a na druhy den som sa rozhodla vydrzat to.aj ked sa to s tetovanim neda vobec porovnat, je to ovela intenzivnejsia bolest, teda hovorim o prvom sexe, kazda z nas to musi vydrzat.skuste pouzit nieco, aby sa to lepsie smykalo a ist na to pomaly a jemne.zatvor oci a vydrz.

pre janku

janka,kolko mas rokov?aj na sex treba dospiet.ak mas 16r.tak ti stale pohlavne organy dospievaju,treba im cas,pravdaze to potom boli,fyzicky este nie si pripravena,pockaj,az dospejes,vsetko chce svoj cas...a nech ta ten tvoj nenuti,na milovani je najkrajsie to,ze sa niekomu oddavame z lasky a vtedy nemame cas mysliet,ze nas nieco boli,neponahlaj sa,najkrajsi je sex aj tak az po 30-ke,ver mi...

elwin

janka nebooooj, nie si sama... viem presne co je to za bolest, prirovnala by som to k niecomu takemu akoby do teba niekto zazivap ichal macetou:DDD
ale teraz vazne... my s priatelom sme sa tiez pokusali mat sex a nielen raz ale vzdy to dopadlo tak ze nic nebolo kvoli tej spominanej bolesti... odvtedy som sa o to nepokusala tak neviem, predsalen je to uz vyse roka, tak mozno by to bolo teraz lepsie aj ked pochybujem...
s tym sa asi neda robit nic, treba si to prezit podla mna... tak ako to dakoho neboli vobec tak my sme tie smutnejsie pripady