Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maniodepresia

JA iba

Máš pravdu, lenže ani trošku nevieš, to je posledné čo som tu napísal. Budem to skrývať a snažiť sa byť v pohode. Ty hlupaňa. Nudíš sa na internete.

daniuska

To sa mi len zda, alebo naozaj dnes kazdy druhy clovek ma depresie a problemy sam so sebou? Akoze je fakt tazka doba, ale aj tak, nezda sa vam, ze je to skor preto, ze ludia tolko o depresii pocuju a citaju, ze si to proste vacsina nahovara? Akosi zacalo byt popularne mat depresiu, brat utlmujuce lieky, kazdy dnes fici na praskoch...ja viem, ze niektori ludia fakt maju ochorenia psychiky a naozaj potrebuju liecbu, ale zeby kazdy, to mi pripada ako nejaka epidemia chripky toto.15 rocne deti, aj mladsie pisu o samovrazde...pre Boha a to este nic dokopy nezazili, ale uz ich zivot nebavi,lebo su skaredi, kamoska sa nich vykaslala, nemaju frajera, skola ich nebavi, nudia sa...zburat mesta, znicit techniku a hajde nazad do prirody zit, lebo scvokne cely svet.xixi

JA iba

Ahojte, napíšem to iba v skratke, akoby som Vám to vysvetlil, alebo odkedy. No proste mávam takú úzkosť, že mi zviera žalúdok, tak som to nazval: zlá guľa na žalúdku. Nemôžete nič robiť aj pár dní a neviete si to ani predstaviť, aké to je hrozné a ešte ma stále samo tlačí ku oknu, aby som skočil, ale ja to nechcem. Ale, keď mi to prejde, tak mi je pár dní dobre, lenže to je ešte horšie ako keď mi bolo predtým zle. Zrazu všetko robím, peniaze zarobím, chodím hore dole, proste najradšej by som zdvihol zemeguľu, alebo kričal, dokážem všetko, všetko viem proste, vymýšľam nápady a úplne máte milión myšlienok a nedajú Vám pokoj a ani spať a po pár dňoch, keď som fizicky vyčerpaný a keď si uvedomím, čo som robil a aké veci hovoril, ktoré som vôbec robiť a hovoriť nechcel, tak zas dostanem úzskosť a som tam, kde som bol predtým a tak stále dookola to mám. Najradšej mám, keď asi jeden deň sa cítim v pohode. To som Vám napísal iba trošku o tom, ale zničilo mi to život, ja už neviem, ale už ani nehľadám a ani nechcem riešenie a ešte musím robiť od malička všetko na 3+1, ale to mi nevadí, viem to robiť rýchlo a som na to zvyknutý. Poviem Vám iba, že stašne trpím.

ggggjbggfvbh

Och ľudia! Fakt milujem,ked niekto,kto nezažil,hovorí....da sa z toho vyjsť,treba len počúvať doktorov a snažiť sa vyhýbať tomu,vďaka čomu ste padli do depresie ...to,ze by tieto lieky znizovali libido nepociťujem ani v najmenšom. A vždy je lepšie žiť normálne ako naplno(mánia) alebo vôbec(depresie)... Ľudia,nebojte sa!Dostanete sa z toho,tak ako ja. Len treba veriť!

adussa

ahoj....vyse dvoch mesiacov mam depresie...nic ma nebavi..myslim len na samovrazdu a aj som sa o nu pokusala..prisla som o kamosky a vsetko sa ruca pred ocami....neviem ci to je maniodepresia ale keby hej tak ako to mam liecit??aby o tom nevedeli rodicia???lebo im to necem pvoedat....dajte mi prosim vediet

chertica

Moj priatel trpi maniodepresiou a aj ked ho chapem a pomaham mu, neviem ako mu pomoct v depresivnej faze. A mam obavy, ze touto chorobou trpim aj ja. Vzdy som mavala depresie a taktiez aj stavy, ktore sa daju prirovnat k manickej faze,ale je to cim dalej tym horsie. Hlavne tie depky. Vcera som si skoro siahla na zivot. Neviem co s tym, lieky brat nechceme ani jeden, lebo tie otupuju a zbavuju vas vsetkych emocii. Vie mi niekto poradit,ako sa s tym vysporiadat?

zousca

Ahojte....maniodepresiou viac nez pravdepodobne netrpim(aj ked mam nejake drobne priznaky),ale rozhodla som sa o nej pisat soc-ku...dovod?...podla mnaje to velmi zavazne ochorenie,s ktorym ziju mnohi ludia nevediac,ze su naozaj vazne chori,mnoho ludi ani netusi co to ta maniodepresia vlastne je..preto som sa rozhodla venovat sa tomuto problemu a analyze sposobu liecby vo svojej praci...velmi ma to zaujima beriem to dost vazne preto by som bola velmi rada a vdacna,keby mi prostrednictvom tohto fora odpovedali zainteresovani ludia na par otazok...vlastne tri...
1.trpeli by ste radšej nejakou chronickou fyzickou chorobou(napr.nasledkom urazu) alebo maniodepresiou?..resp. co je podla vas horsie,mozte prosim aj nejaky konkretny priklad uviest?
2. premyslali ste uz realne o samovrazde? (ja viem dost priame a osobne,pardon)
3. Aky sposob liecby vam zabral najviac,ako vobec citite,ze bolo nejake "najviac".
DAKUJEM...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maniodepresia - Fórum - ZDRAVIE.sk