Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

+++ je to divne ?+++

Príspevok v téme: +++ je to divne ?+++
noonaa

ahojte,som s priatelom 7 mesiacov,krasny idilicky,intenzivny vztah,plny lasky,proste splnene sny....poznali sme sa uz dlho pred tym,no trosku ma hryzie jedna vec a to,ze u nich doma sme velmi malo,byva v dedinke vedla nasho mesta,teraz maju kopec roboty okolo domu,ale nikdy som u nich este nespala, a ked sa k tomu raz schylovalo,lebo nebola ina moznost,mala som taky divny pocit,akoby to ani vemi nechcel,preto neviem,co si mysliet,ci je mu to neprijemne,mat ma doma,s rodinou vychadzam super,alebo ci sa za nieco hanbi,alebo....neviem,aj von chodime u nas v meste a nie tam...on je u nas naozaj ako doma,take prostredie som mu tu vytvorila,je tu stale,ale ja sa k nim nasilu pchat nechcem,co mam robit?

jaja

ahoj nooona :)rozhodla si sa spravne,ze odmietas s nou byvat,velmi mudro!presne tak,aj on by sa mal od nej osamostatnit a vobec ho tym neodtrhnes od matky,prave naopak,pomozes mu vymanit sa spod jej vplyvu:)keby mu aj nieco strasne na jeho mamu pocies,mas na to pravo keby ti rupli nervy,ved tiez si len clovek,urcite by to pochopil aj tvoj priatel vzhladom na danu situaciu v ktorej sa nachadzas...no mna to tiez zo zaciatku vsetko mrzelo a bolo mi to straaaasne neprijemne,ale uz som si zvykla...co uz...je vela poziiv,ktore ma moj chalan a zije sa nam dobre aj bez podpory jeho rodicov:)surodencov ma,vychadzam s nimi dobre,som spokojna v tomto smere:)otec ako keby nebol,neexistoval,rovnako ako jeho zvysna rodina....jednoducho nie suuu.mne ide hlavne o to,aby sme boli my dvaja spolu,inee neriesim uz:) ako sa ti dari?ako riesis veci?dufam,ze fayn drzim ti naozaj palce,viem ta dobre pochopit...

noonaa

JAJA: no,dakujem za podporu, som presvedcena,ze nebudem za ziadnu cenu byvat s nou....len mam vazny strach,aby sa moj priatel necitil tak,ze ja ho chcem od mami odtrhnut,ale sam hovori,ze sa chce osamostatnit,tak dufam,ze neupusti od toho...bojim sa,ze to nezladnem a raz mu nieco strasne na nu poviem,ale snazim sa byt taktna a zena na urovni,nie ako ona...inak,moja,to je sila,celu noc sa prechadzat,ed to je chore...strasne ma to mrzi,uprimne...ale je fajn,ze ti priatel dava za pravdu...on nema surodencov,alebo otca,ktory by teoreticky bol oporou aj pre teba? moj ma len matku..... :(

jaja

urcite nebudes taka matka,si ovela lepsia a milsia ako tvoja svokra,pretoze jej spravanie svedci o tom,ze ona mysli najma na seba....

jaja

ja viem,ze je to tazke,ale teraz ti poviem co si ja myslim aj ked je to tvrde,ale som o tom presvedcena,ze ak pristupis na spolocne byvanie so svokrou skonci sa to zle.....nikdy by som na to nepristupila!no ja ked som u nich bola v meste,nikdy som nemala kde spat a v noci aj v zime sme sa prechadzali niekolko hodin po uliciach,lebo som ani nemohla k nim ist,kdezto este prespat nebodaj....takze tak...inakmoj chalan dava vzdy mne zapravdu v tychto veciach,jeho tato situaciaa mrzi este viac ako mna....ale ja som sa s tym uz zmierila a aj on si zvyka :)

noonaa

inak,ja som u nich spala prvykrat z dvoch:) po roku vztahu,lebo nebolo ine vychodisko a citila som s anavyse,nevedeli sa dostat do svoho normalneho kolobehu dna,stale na mne viseli,take neprirodzene...ako navsteva som...ale uz tam nepojdem spat,citim,ze tymto mojim "odporom" sa problemy este len zacnu,ale neviem,ako sa inak chovat,som neutralna...ale to v pripade svokry nestaci

noonaa

aj ja na to kaslem a uz mi to zacina aj vyhovovat,ale su chvile,kedy mi j ez toho do placu,obzvlast,ked sa nas kazdy pyta na veci v suvislosti s byvanim u nich...a jeho matka mi dokonca rada vyhadzuje na oci,ako jeho ex bola u nich casto,ako doma... ako si spolu varili,ako hento,ako tamto.....a oni pomyslaju na spolocne byvanie,akoze my dvaja s nou v dome...uplne chore...
dufam,ze ja nebudem takato matka,ale myslim,ze nemam byt preco..

jaja

noona ahoj,ver tomu,ze nie si sama,s priatelom som rok a pol a jeho mama ma ignoruje,nemozem k nim chodit,2krat som tam bola,pretoze ma chcel predstavit a raz sa skryla a raz sa robila ze spi v kresle....noona kasli na to,aj moj chalan je u mna ako doma,stale sme len u mna NIKDY nie sme u neho,moj je z ineho mesta ako ja,aj ked sa ocitneme v ich meste a on potrebuje ist domov,NIKDY nejdem s nim,cakam ho pred barakom....takze fakt viem o com hovoris,uznaj..a co kaslem na to

noonaa

ona je predo mnou mila,tvari sa ,zeje vse ok,ze som mila,ze ma ma rada,takze co sa budes snou bavit,ked zo vsetkeho vyjde,akoze to mysli dobre.....uplne som zufala a znechutena....

zuuzu

noona:)a s tou matkou neviem ja by som tak asi potom nechcela moc ist keby ma proste ohovarli niekde...a neda sa s nou porozpravat?neskusala si to?

noonaa

zuzu, ma dovolenku a potrebuje si doma porobit...a radsej nech je tam,nech je mama kludna....najhorsi eje,ze ide kupit velky dom,kde sa rata s tym,ze asi bude byvat s nami jeho matka,dufam,ze mu ta kupa nevyjde,som zla,ale casom pochopi aj on,ze tako to nejde....no a ten tvoj...nechapem,asi ni eje mestsky typ,ale aj ja som mala chlapca,co radsej ma pustil samu za kamoskami,lebo jemu sa nechcelo,ale nebol ochotny nikoho spoznat z mojho sveta:) a na to casom bolelo,akoby nemal zaujem o mna tym padom

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

+++ je to divne ?+++ - Fórum - ZDRAVIE.sk