+++ je to divne ?+++

Príspevok v téme: +++ je to divne ?+++
noonaa

ahojte,som s priatelom 7 mesiacov,krasny idilicky,intenzivny vztah,plny lasky,proste splnene sny....poznali sme sa uz dlho pred tym,no trosku ma hryzie jedna vec a to,ze u nich doma sme velmi malo,byva v dedinke vedla nasho mesta,teraz maju kopec roboty okolo domu,ale nikdy som u nich este nespala, a ked sa k tomu raz schylovalo,lebo nebola ina moznost,mala som taky divny pocit,akoby to ani vemi nechcel,preto neviem,co si mysliet,ci je mu to neprijemne,mat ma doma,s rodinou vychadzam super,alebo ci sa za nieco hanbi,alebo....neviem,aj von chodime u nas v meste a nie tam...on je u nas naozaj ako doma,take prostredie som mu tu vytvorila,je tu stale,ale ja sa k nim nasilu pchat nechcem,co mam robit?

noonaa

ved ja som typ,co si hned papulku otvori,len toho sa bojim,ze ak ma nejaky dovod,pre ktory sa tam so mnou nechce zdrziavat....ja teraz nadhodim toto...a on ma tam bude volat nasilu,len preto,ze som mu to naznacila,ze tam nechodime..radsej ,keby ho to sameho napadlo....ale dakovala krasne za rady

SHAKTI

preboha len to NIE!!! :-DDaby chlap myslel ako zena!!
ja ti poradim najednoduchsie a najlepsie riesenie..opytaj sa ho! ludia by sa mali rozpravat,lebo potom my zeny vymyslame kadejake sci-fi scenare :-D

noonaa

no,to je celkom povzbudive,len keby sa aspon opytal,ci nejdeme k nim....nechcem sa vtierat a preto to ani neviem nejako nadhodit,aby ma k nim nevolal,len preto,ze som to povedala....boze,preco chlap nemysli ako zena :)

luna

Podla mna to je normalne ze sa parik zdrziava v jednej rodine viac ako v druhej. My s priatelom sme tiez boli vzdy u nas, k nim sme chodili iba prilezitostne. Asi sa u vas citi lepsie ako doma. Teraz mame vlastne byvanie-najlepsie :-))

noonaa

ale nie baby,akoze,o jeho mamine sa baviem narovinu,ako o vsetkom,skor si myslim,ze mozno,ak ma dojem,ze maju skromnejsie byvanie,alebo uz tak u nas spohodlnel...takto,naj problem je,ze mi stale vadi jeho ex,a ta ma s nim este nevidela a kym budeme len v meste anie von tam,tak ani neuvidi....ale celkovo mi to pride take,neosobne,aby som u nich boloa len obcas,ked on u nas je stale

noonaa

hm,myslis? aj to ma napadlo,ale mna jeho rodina ma velmi,velmi rada....len obcas jeho mami obrati aj mna proti nemu,ked mu chce akoze dohovorit....tak si da mna,na jej stranu a sme akoby 2 na neho,ale nie je to tak....