Mary Kay

kamila 126

Kozmetiku MK som sa rozhodla používať sama, lebo mi ju doporučili ako kvalitnú kozmetiku za dobrú cenu. Kvalitnú kozmetiku som hľadala dlho, niektoré kozmetické výrobky dostupné v predajniach mojej pleti neprospeli, skôr naopak, spôsobili mi problémy. Mám po 30 čo je čas začať sa intenzívne venovať svojej pleti,nech do budúcna bude vyzerať čo najlepšie. Skontaktovala som sa s kozmetickou poradkyňou a bola som naozaj rada, že som tak urobila, kozmetické poradenstvo z darma bolo príjemné a hlavne som sa veľa dozvedela o svojej pleti. Kúpila som si niekoľko produktov a používam ich a nemenila by som. A či sú drahé, nemyslím, po prepočítaní si doby používania k cene to nie je také zlé ako som čítala v tomto fóre. Stala som sa kozmetickou poradkyňou, nie aby som zarábala veľké peniaze, ako sa o tom opäť hovorí, ale preto lebo ma baví práca s kozmetikou a baví ma radiť ženám ako byť krajšie. Trošku ma však prekvapuje, že mnohé ženy si nechcú dopriať stráviť nejakú tú hodinku na bezplatnom poradenstve, pritom môžu len získať. Ak by ste mali záujem dozvedieť sa čosi viac budem rada kamasusilova@centrum.sk

lady2212

Macik, nie som reprezentantkou MK, som momentalne v usa a tu je tato kozmetika lacnejsia. Posielam to mojej sestre a dokoazem to urobit aj pre druhych ako kamaratsku skluzbu, nepotrebujem zarabat drobne.

macik

lady a a ni na to nemusis vynalozit moc usilia, len urobit velku objednavku, ze? ak poznas pravidla MK, zlavy cez internet sa neponukaju...

matacig

ahojte,robim kozm.poradkynu pre MK,mozem len potvrdit chvalu tejto kozmetiky. vsak uznavam,pre niektorych ludi naozaj financne nedostupna,ale urcite by sa nejake riesenie naslo,ved slovo poradkyna hovori samo za seba. co sa tyka ucinnosti kozmetiky osobne mam len a len dobre skusenosti, avsak treba pripomenut,ze sama kozmetika nepostaci.pokial ma clovek nejake skryte choroby,okamzite sa to prejavi na pleti a tu nie je vobec od veci riesit aj tento problem. samozrejmostou by mal byt pitny rezim. matacig@mail.t-com.sk

zuzik

Ahojte. Rozmyslam nad kupou kozmetiky Mary Kay. Neodradzaju ma ani tak ceny, ako fakt, ze cistenie prebieha tak, ze sa pouziva pri tom voda - pouzitie cistiacej emulzie ci kremu s vodu a to rano aj vecer a pritom z kazdej stany pocuvam ako strasne voda vysusuje a vela kozmetickych firiem odporuca vo svojich pletovych radach len cistiace mlieko, ktore sa len stiahne tamponom a tak vlastne vycisti plet. Alebo je takyto sposob neefektivny a nevycisti tu plet dokladne, a co potom to vysusanie pokozky takym castym umyvanim tvare. Dakujem za objasnenie tejto mojej dilemy.

marykay1

Dnes tu nikto nie je alebo sa mi to len zdá? :( ak by ste teda mali záujem o zľavy na kozmetiku Mary Kay na Vianoce alebo o poradenstvo , dajte vedieť na e-mail...tak zatím
PS: Noel odpíšem zajtra na 100%

marykay1

Ďakujem za tvoju úprimnosť noel. Je možné, že všetko , čo si napísala sa dosť zmenilo, avšak i tvoja kritika bude možno prínosom. Dám vedieť Sales Director ako to vlastne je so všetkým, čo si mi písala. Ak chceš , tak ti potom podám bližšie info a odpovede na tvoje otázky. ok?