diety?

Príspevok v téme: diety?
iveta

Na tuto stranku som prisla len z cistej zvedavosti, bo na diety mam svoj nazor. Baby ak chcete schudnut skuste trosku viec fyzickej namahy.A moj sposob? posilovne neschvalujem - zacvicit sa da aj inak : skuste trebars to co ja: dajte sa do jazdeckeho oddielu a pri praci v stajni veru cinky potrebovat nebudete a kilecka pojdu rapidne dolu a svaly sa pekne vyformuju, pripadne behy, plavanie- to nezatazuje ani klby trosku zdravsej vyzivy - ovocie, zelenina a netreba ziadne tabletky na chudnutei ktore bveztak iba nicia zdravie. no co na to hovorite?

kvetinka98

ahojte chcem sa spýtať že či niaké tabletky pomôžu schudnúť ak viete o niakých tak napíšte prosim.
Ja mám výšku 164 a 64kg a neviem niako schudnúť aj chodím cvičiť aj obmedzujem jedenie odpíšte ak máte skúsenosť pa Ďakujem Kvetka

zlatka

Nie som žiadny odborník, ale mám sestru - 17 ročnú asi s takými mierami ako ty. Ráno jeme iba ovocie. Po siedmej už nejeme. Sladkosti - tak 3 dni v týždni - ked je chut, nedá sa s tým nič robiť :) .. Odporúčam jabĺčka- zlepšujú trávenie, v priebehu dna možeš- najlepšie ráno nejaké tie brušáky robit , sem-tam korčule alebo bicykel a určite nejaké to kilo schudneš .. Samoztejme nejeme vobec biele pečivo, iba celozrnne a vela zeleniny. Ked mame chut na sladke, urobime si take anglicke sušienky - vločky, cel.muku, hrozienka, oriešky, vajce, praš.do peč., vanilk. cukor, kusky čok.na varenie, med, vodu - výborné a zdravé a zasýtia.. Držím palce - všetko sa dá, ked sa chce :))

kinga

mam 18 a meriam 172cm moja vaha je 69kg ked priberam priberiem len do brucha v poslednej dobe necitim pocit nasitenia poradte mi ako mam schudnut na 58ky velmi dakujem