ziarlivost

Príspevok v téme: ziarlivost
anonymka56951

mam taky problem ze som ziarliva.super.!teraz si pripadam jak blbec..ale ked ja uz neviem co mam robit. preco mi tak vadi ked sa moj chalan pozera na ine baby? vsak aj ja sa pozeram na inych chalanov a aj ked sa mi niektori zdaju uplne pekni nevedela by som ho podviest. no a druha vec. ide von s KAMOSKOU.,sakra preco mi to vadi? sak aj ja chodim von s kamosmi. je to taky ten zvlasny pocit. mozno tu hra rolu aj moj minuly vztah.,ja sa vsak chcem rozhodne zmenit.ale nejde to tak lahko. on mi absolutne veri a skoro nikdy neziarli:( takze sa citim jak uplny blaazen., ako mam ten hnusny pocit v sebe zmenit? prajem pekny den!!

envy

anonymka, ja som zacinala tak, ze ked siel von, snazila som sa nebyt protivna, radsej som si zahryzla do jazyka....trapilo ma to, ale nepovedala som mu to- pretoze moje racio mi vravelo, ze je to aj tak hlupost..a hlupostami si predsa, baby, nebudeme nicit nase krasne vztahy :)))

evul

Anonymka, super postoj, len tak dalej ;) Ono ta zmena v mysleni a doverovani a tak nepride naraz, je to postupny proces, male krociky, ale po case si uvedomis, ze sa to zlepsilo. Tak nech sa ti dari, verim tomu, ze to zvladnes :) A nezabudaj na komunikaciu ;)

anonymka56951

ach babyy.,ani neviete jak ste ma uplne teraz pozbudili!! to je fakt lepsie ako posedenie so psychologom.,teda som tam este nebola ale myslim si ze to zatial ani nepotrebujem ked vas maam :) tak sa zacinam snazit od dneska! fakt to chcem zmenit a posunut nas vztah. ved ked by som si predstavila, ze by mi nedoveroval tak by ma to trocha mrzelo.takze nabuduce ked pojde von s niakou babou dufam ze uz to budem brat trocha inak alebo sa o to budem aspon snazit! .,naozaj sa neoplati nedoverovat,lebo vznikaju len zbytocne hadky kvoly tomu! tak vam naozaj dakujem za rady a keby nieco napiste aj ja napisem.,pekny den!

envy

anonymka, napisala by som "vitaj v klube", ale radsej to nechci...
ja tiez ziarlim. a obcas dost strasne. ked ide von s kamaratmi( CO AK tam budu ine baby..). ked ide von s kamaratkou (CO AK po nom vystartuje...). ked ma pracovne stretnutie so zenou(CO AK ...)...a vies co ti poviem? zatial sa ziadne CO AK... nestalo!! lebo ma moj priatel miluje, ja to viem, ja milujem jeho a on to vie.. strasne som sa trapila, domyslala si veci, ked mi povedal, ze mi zavola o pat minut a zavolal az o tri hodiny, lebo mal vela prace, domyslala som si, ze co ak je s nejakou inou...jezisikriste, teraz ked to po sebe citam, si pripadam naozaj ako debil...ale na nieco som dosla: treba sa ROZPRAVAT. evul ma pravdu, chlap nikdy nic nepochopi naznakmi :), ja aj ked sa tvarim urazene, tak to zo mna vypaci a vsetko mu poviem..skatka sa trebe rozpravat, uvedomit si, ze ak ta podviest chce, podvedie ta. ale ked budeme hystericke, ziarlive a domyslave, a oni len tak stretnu slecnu, co po nom vystartuje, pomysli si:tato je taka mila a ta moja hystericka", o to skor nas podvedu..akurat by sme si za to mohli same.. treba byt v pohode(ja sa uz ucim, ide to pomaly, ale nechcem o tento vztah prist), ked budes v pohode, verit mu a rozpravat sa s nim, on nebude mat dovod na nic co je proti kostolnemu poriadku :) a ostane verny svojej uzasnej frajerke, akou bezpochyby ty si :) a ked ta chyti depka, napis na zdravie, vzdy sa najde niekto, s kym si mozes pokecat :) a prepac, ze som sa tak rozkecala :) pekny vecer baby

evul

Skus sa s nim o tom viac rozpravat... Aj moj drahy chodi s kamoskami "na kafe", ale domov sa teda vzdy vrati :) A hovorim mu, ked ma nieco trapi. Nema zmysel tvarit sa/citit sa nastvane, urazene a sklamane. Chlap si to sam nedomysli, takze jedina moznost riesenia problemu je - povedat mu to. Ze sice citis, ze ziarlis, ale velmi sa snazis s tym nieco urobit, a ze by si bola rada, keby ta podporil... Ak ta lubi, pochopi to, mozno si bude davat trochu viac pozor na to, co robi, a bude ti pomahat. Ja som tomu svojmu posledne aj dost emotivne povedala, ze ma strasne stve, ked sa okolo neho stale kruti jedna holka...a uz je to v pohode :) On to totiz bral uplne inac - cisto ako kamosku, aj ked ona sa mozno snazila. Tvoj partner to tiez moze vidiet inak ako ty, skus sa s nim o tom porozpravat, vas vztah s nikym inym nevyriesis :) Nevycitaj mu nic, len mu popis, ako sa citis, a co by mohol urobit pre to, aby si sa citila lepsie. Mas pravdu, vobec to nie je jednoduche, ale to neznamena, ze sa to neda - urcite to dokazes, posunies vas vztah viac dopredu. A este jedna vec - nenaznacuj. Na vacsinu chlapov naznaky proste neplatia, aby to pochopili, potrebuju to pocut priamo. Drzim palce, ozvi sa, ako to vidis dalej :)

anonymka56951

evul dakujem ti,za radu.mas pravdu. ale je to tazke.ale akurat vcera bol s jednou jeho kamoskou (on mi mimochodom ziadne z jeho kamaratiek nepredstavil,a ja jemu asi vsetkych mojich kamosov) na \"pivecku\" a dopadlo to asi tak ze mi opity o pol stvrtej rano napisal, ze je na discoteke s nou) :((( a ja som akurat chora a celu noc som ani poriadne nespala.proste ma to mrzi,slubil mi ze mi vecer zavola na dobru noc a vykaslal sa na to.neviem co mu mam teraz povedat aby to nevyznelo hlupo..ale chcem mu dat urcite veci najavo.(urcite mu nechcem nic bvycitat)fakt neviem,ako to mam urobiit :(

evul

Anonymka, vitaj v klube :-D Ja ziarlim tak "selektivne" - pri niektorych jeho kamoskach ma to ani nenapadne. Zatial som prisla len na jednu vec, ako to zmenit. Uvedomit si, ci mu fakt doverujem...a na dovere pracovat. Ono to nespadne z neba, ale myslim, ze k dovere vo vztahu sa da dopracovat. Este mi pomaha uvedomit si, ze mu tym vlastne ublizujem... A hlavne nesediet so zalozenymi rukami, ale robit nieco - myslim so sebou - proste zacat pracovat na tom, aby som svojmu chlapovi zacala verit. A vysledky prace hodnotit najskor po par mesiacoch - ked sa za sebou obzries, urcite zistis, aky kus prace na vasom vztahu mas za sebou. Bez toho to nejde... Pripadne poziadat o pomoc psychologa, ale pokial to nie je vyslovene chorobna ziarlivost, skus to najprv sama :) Drzim palce :)