LOETTE

xyz

francuz,beriem ta za slovo,tak nas dlho nenechaj cakat.urcite to bude poucna basnicka.
gomez,zalezi aj im,len o takomto case vsetky zarezavaju v praci alebo v skole.a ak ich francuz postrasi svojou basnickou,tak potom tu bude poriadna sprcha.
:)))

gomez

xyz, dosť ma prekvapuje, že si asi jediná, čo tu má taký názor. Očakával by som, že sa diečatá budú viac zaujímať o svoje zdravie. Myslím, že by to chcelo štatistiku, či a ako to mužom vôbec prekáža.

francuz

mozem jej na to neaku od srdca basen zlozit a hned ju to prejde a stiahne si neake manualy bezp sexu bez pouzitia antikoncepcie:)

xyz

fajn,tak sme traja.
maaartina, pocitaj a ak budes mat konkretne otazky,tak sup s nimi na chlapcov,su problemu znali a skuseni.mozno poradia aj pre tvojho,ako na to,aby sa nestala havaria.

francuz

voci vsetkym ktore si telo samo nevytvara lebo su skoro vsetky toxicke.a hlavne co sa tyka antikoncepcie.existuje vela roznych inych technik :)a kedze mam rad ked je baba spokojna skor ako ja preto ma to zaujima a zaujima hlavne jej dobro.ona to urcite oceni.myslim nielen momentalne dobro ale aj do buducnosti.

gomez

xyz, francuz: na plnej čiare s vami súhlasím. Pripájam svoj chabý hlások do kampane za zdravie dievčat. Tiež som sa nikdy nepomýlil. Myslím, že dievčatá by toto mali vedieť aby si neničili zdravie.

xyz

chapem,ja by som ani nemohla take nieco brat...a ani nechcem.tak nech ti to vydrzi a uzijes si aj s tym.
inak,mohol by si z tych info od kamosa doktora dat aj viac.

francuz

ja som to hovoril z titulu ze mam znameho na jednej velmi znamej zahranicnej univerzitu ktory je doktor a viem co je to za svinstvo.preto tot taka moja averzia.:)dufam ze chapes:P