Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umelé riasy

ele

Myslela som stvrt roka....pravdaze, ved aj prirodna riasa ma iba zivotnost cca. 3 mesiace, prepacte doplietla som to - omyl. Ja som vizazistka a trsy lepim pri prilezitostnom liceni, zakaznicka si ich potom da pri odlicovani dole :-)

cica

Tak taká kozmetička, alebo ešte také mihálnice nikto nevymyslel, aby po aplikácii vydržali pol roka. Aj trsy nalepené odborníčkou vydržia len pár dní, no treba dávať veľký pozor najmä pri ich odličovaní,športovaní, saunovaní, plávaní. Najviac vydržia semipermanentné mihálnice, lepia sa po jednej na vlastné mihálnice. Ich trvácnosť tiež závisí od vypadávania mihalníc, ktoré vypadávajú každých 45 až 90 dní.

zuzulik19

ele
no ty si to pekne doplietla!!! trsy niesu jednodnova zaležitost na svadbu a pod. ale tie ti vydržia 1 mesiac ! a nedas ich dole pri odlicovani,tie sa nazývaju riasy ! Este som nevidela riasy kt.vydrzia pol roka videla som itake co vydržia 3 mesiace ale tie stoja 5000 a lepia sa riasa po riase narocna praca. Ked si lajka tak nepis mudre veci prosim lebo akurat ostatne baby len domotas a budu na teba len nadavat!

auriks

Kolko stoji to nalepenie rias u kozmeticky . Videla som to na jednej babe , co sii dava stale umele mihlanice.Podla mna sa nemusi ani malovat ,tak jej to zvirazni oci ,vyzera to super . A tie umele , neznici to lepidlo tvoje vlastne ?

ele

Myslis trsy? To je jednorazova zalezitost, lepia sa prilezitostne napr. na svadbu, ples, ... Zalezi aj od lepidla ako drzia. Dole sa davaju celkom lahko vecer pri odlicovani. V salone si mozes profesionalne dat nalepit riasy, ktore drzia pol roka, je to financne narocnejsie..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Umelé riasy - Fórum - ZDRAVIE.sk