Búšenie srdca, triaška

babenka

dobry den ,,,,,,,,aj ja mam taky problem zacnam sa triast rozbusi saa mi srdce je mi na zvracanie a akoby mi zacalo vstahivat tvar ako krc ,potom sa zlaknem co mi moze bit a stupy mi tlak na 155/135 a musim si zavolat zachranku aj na hrudi citim taku tazobu ,,,lekar mi povedal ze to mam od krcnej chrbtici lebo mam vyrastky,,,nikdy som nemala taketo problemy len ako som sa rozisla s priatelom po 11rokoch ,uz to trva od decembra,,,dovi,,,,,,,,,

Nika2189

Neviem ci to tu uz niekto napisal, ale je dost mozne, ze to bude aj stresom, tak skus prehodnotit styl zivota, ale tak isto pokial je to s triaskou to moze byt aj hormonalne, takze asi vysetrenie na stitnu zlazu by bolo dobre.

silvia1984

Chcela by som sa spýtať na nejaké lieky na žalúdočné nervy,také ktoré nie sú navykové a dajú sa užiť podľa potreby, mávam také chvenie, nepokoj a býva mi na vracanie predtým ako idem niekam ďaleko z domu, na dovolenku, a tak.Persen mi sice pomaha upokojiť sa keď mám úzkosť ale v týchto prípadoch už nezaberá.Chcem sa spýtať či je účinný guajacuran?a či zaúčinkuje hned po užití.:)

janej

ahojte ja mám problém s rukami. Hrozne sa mi v poslednej dobe trasú. Niekedy je to tak nekontrolovatelné že sa nemôžem ani napiť, alebo si neviem trafiť do úst s lyžičkou. Neviem či je to psychykou alebo zdrav. stavom, ale je to fakt zlé.

miccka

mam taky problem vzdy ked zbadam chalana ktoreho mam moc rada tak sa roztrasiem ani nedokazem na vlastnych nohach stat.....minule sme boli v jednom bere a ja som niesla pohar s kofolou a on vosiel do dveri a ja som sa tak roztriasla ze mi poharik spadol na zem a ja som sa musela chytit steny lebo by som bola spadla na zem...ani sa nemozem nadychnut ked ho zbadam ja mam astmu ale ani ked si strieknem sprey tak mi nepomaha stale sa mi tazko dycha a strasne mam rozbuchane srdce ako nikdy v zivote take nemavam..prosim poradte mi co mam stym robit