Búšenie srdca, triaška

jaja

je toho viac, aj náladovosť, vyrážky , citlivé prsia, preto si myslím že to môže byť z hormonov.... a okrem toho, na nedostatok železa, štítnu žľazu, tlak sú podobné príznaky, však??

jaja

noo, vraj dlhšie trvá, kým sa hormony dostanú von z tela, aj mesiac -2-3, je to individuálne... mne sa tieto problémy objavili po začatí užívania hak, a ešte pokračujú aj po vysadení... tak čakám že to vymizne, lebo sa to v porovnaní s tým ked som to užívala , zlepšilo, aj ked to nie je 100%. preto chcem vedieť, či má niekto podobné skúsenosti, ako napr. heilly....

[zruseny12]

JAJA,ja mam podobne priznaky,no skor som ich mala,uz pomaly ustupuju,ale to zalezi na viac veciach.Ci som dobre vyspata,atd.Tiez sa mi tazko dycha,zrychli sa mi buchot srdca a roztrasu sa mi ruky-a to vtedy ked vela pracujem,tazko,tazke veci dviham,aj ked sa zohnem pri obuvani.Len ja uz viem preco sa mi to deje.Mam tetaniu,esov.skoliozu.poc.spondiozu a este ine problemi zdr.malo vapnika-mierne odvapnene kosti.Tazko povedat,co moze Tebe toto sposobovat.Ja by som na Tvojom mieste sa pytala na neurologiu,a tam Ti presnejsie zistia pricinu,je to tazke takto radit,lebo moze to byt aj stit.zlaza aj hormony...a este si pisala,ze po HAK SA TI TO OBJAVILO...tak ked ho vysadis malo by to prejst,nie?