Búšenie srdca, triaška

jaja

mne sa to objavilo po začatí užívania hak... preto si to myslím, zaujíma ma , či to prestalo po čase u teba...???

jaja

heilly- ako sa to vyvíjalo dalej u teba... mám podobný problém, tiež som počula niečo o štítnej žlaze, nedostatku železa, príznaky sú rovnaké, ale podla mna to bude skôr z hormonov...

RNG

Lucka, skus sa natierat kokosovym olejom pripadne do neho pridaj par kvapiek GSE alebo oreganoveho oleja. To ked je to dermatitida moze pomoct. Ale pripajam prispevok, ktory som prave dopisal na pruritus(svrbenie)

www.zdravie.sk

lucka

Ahoj,potrebovala by som radu..Každý večer pociťujem neznesiteľné svrbenie stehien, ktoré sa pomaly prenáša aj na kolená a lýtka..bola som kožného lekára, avšak ten mi nič nezistil, stravu prijímam bez zmeny jedálnička, pretože diétou sa nič nevyriešilo, krv, moč je v poriadku..nechápem čo to môže byť..Pomôžete? Ďakujem:) Lucia

zdenka

mam bolesti lavej strany hlavy.Nemôžu mi zistiť diagnózu už trišvrte roka. Hľadám staršieho skúseného diagnostika. Mám k dispozícii CD hlavy, krku a krčnej chrbtice. Prosím Vás, pomôžte!

heilly

no tak hormonálne som si myslela ajja.. pretoože som brala HAK..tak tearz som ju vysadila ale nezmenilo sa to...no mávam to niekedy v noci ked sa rýchlo prebudím a mám pocit strachu ako keby....alebo ked som velmi rozrušená

annak

tvoj problem spociva v psychyckom rozpolozeni ma to za nasledok njeaka fobia treba navstivit psychologa/psychiatra.bud silna je to tazky boj ale da sa to.drzim palce