Od pocitaca ma bolia oci

karčiatko

mňa tiež veľmi bolievali ale potom som si skrz rady kúpila reviophtal a pomáha to, ozaj ich už nemám také vysilené

Valika64

wanda, produkty, ktoré som ti doporučila, nekúpiš v lekárni. Ak chceš, ozvi sa mi na mail, pošlem ti o nich podrobné informácie a ak budeš mať záujem, doručím ti aj produkty.

RNG

Oci treba zivit a cvicit.
Ako kazdy organ.
Rozne antioxidanty a zmesi specificky na oci su na trhu.Aj v mojich doplnkoch.
Cvicenie oci je ale nevyhnutne, lebo ked dlho upries oci na rovnaku vzdialenost, svaly v ociach sa nehybu, a oci atrofuju.
Predstav si, ze ti nohu daju do sadry a dlho s nou nehybes. Svaly, ktore sa neuzivaju postupne zanikaju.

To iste sa deje v ociach, preto oci treba cvicit.
Od obrazovky sa casto pozriet inde, do inej vzdialenosti aby ocne svaly pracovali, krv a lymfa sa hybali.

nana

posli mi meila ja ti napisem ako sa k nim mozes dostat aj so zlavou, v lekarni sa kupit nedajú. su to od firmy FOREVER z USA,kt. posobí naSlovensku uz viac ako 10 rokov.

wanda

v lekarni mi nukali Visine, Vision nepoznali, ani kvapky Activator. Mozes mi Valika odporucit lekaren, kde si tie pripravky kupila? dik

Valika64

Doporučila by som ti Vision - prípravok špeciálne pre zdravé fungovanie zraku. Je to účinná zmes antioxidantov na ochranu oka - pri únave zraku, ochrana pred škodlivým účinkom slnečného, počítačového žiarenia, ochrana šoférov pred nadmerným svetelným žiarením a do očí kvapkať Activator.