trpnutie koncatin

Príspevok v téme: trpnutie koncatin
suky22

Dobry den, mam problemy s trpnutim koncatin. Stava sa to iba v noci. Najskor mi trpla jedna noha, potom aj ruka a nakoniec obidve nohy aj ruky. Ale uz asi dva tyzdne ma na pravej nohe medzi stehnom a lytkom nieco velmi svrbi a pali. Nie je tam ale ziadna modrina ani skrabnutie. Myslite ze by to mohlo byt z chrbtice? Alebo nejaky pricviknuty nerv? Je nutne navstivit lekara? Dakujem

ahj

Ahojte... mne slabšie tŕpnu končatiny párkrát za deň.. nide´ky sa mi to tak často nestávalo. Zažívam to stále...

matea

Aj mne sa to stáva, ľavá noha od augusta a dnes sa k tomu pridala aj ľavá ruka, u neurologa som bola, ale všetko dopadlo dobre, takže asi to bude najskôr od chrbtice.

mirka12345

ahoj sestra mala problemy so zavratou, trpnutim koncatin, tocila sa jej hlava, bolo jej slabo, niekedy az na odpadnutie, nebola schopna ani chodit, nejedla, ziaden lekar jej nevedel pomoct, vsetky testy boli negativne, az jeden odbornik zo ziliny jej pomohol, ak chces kontakt napis mi na kovalikova2@post.sk mozno pomoze aj tebe

mattusska1

dobry den, uz zhruba mesiac mi trpne prava ruka, 2 prsty a v poslednej dobe mam uz aj strasne silne krce na ktore sa budim kazdu noc, zacala mi trpnut aj lava ruka ale ide najma o pravu ktora mi trpne pocas celeho dna,,,mozete mi nejako poradit?co mam robit?dnes mi trpne aj prava noha, mam len 19 rokov tak to nechapem dakujem

klara56486486

ahoj, ja som mala tiez taky problem, ja by som ti poradila ist najprv na masaz, k nejakemu dobremu maserovi a pockat 2-3dni, ked to neprejde tak az vtedy k neurologovi, pretoze, ak by masaz pomohla, zbytocne by si isla na roentgen.