prosiiiiiim poradte..trapim sa kvoly tomu!

Príspevok v téme: prosiiiiiim poradte..trapim sa kvoly tomu!
janka16

ahojte. strasne ma trapi to, ze sa mi vsetci smeju v triede.hoci nie som nejaka moc ticha, ale neviem si presadit svoj vlastny nazor, hanbim sa len tak nieco povedat..vela ludi z triedy si so mna robia srandu, aj ked to zase mozno az tak vazne nemyslia, ale ja sa neviem ubranit..jednoducho neviem co mam povedat! strasne ma to trapi, lebo sa citim objektom vysmechu..neviem byt sebavedoma a robit sa ze to so mnou nic nerobi.vzdy ked mi niekto nieco povie, narazku na mna, tak som smutna..cely den potom nad tym rozmyslam a stale si to predstavujem! chcela by som sa zmenit, ale jednoducho to nejde..prosiim poradte co mam robit? ako sa zmenit a byt sebavedoma?ako si nenechat na seba davat urazky? fakt neviem co mam robit, bojim sa uz chodit do skoly, ze co zase bude, co budu hovorit..prosiim poradte..uz sa nechcem trapit :-( prosiiiiiiiiiiiiiiiim... :-(((((((((

rada

Janka, netrap sa nad spoluziakmi, ktori su chudaci. Urcite to neni az take hrozne ako vyzera a ako to beries. Pravdou je, ze potrebujes pozdvihnut sebavedomie. Aj ja som bola vzdy v triede v pozadi a ticha a nic som si z toho nerobila. Nezaoberaj sa tym. Skus zapadnut do partie, medzi svoje spoluziacky, ktore su rozumne... Casom ich to prejde, ak mas tych 16 rokov, tak ste vsetci v puberte. Pojdes na strednu a tam sa to urovna. Len si ich nevsimaj, pekne sa usmievaj a nedavaj najavo strach. Tym ich len podporujes. Ty to zvladnes! Tvar sa, ze ta to netrapi a ked uvidia, ze si tym nic nerobis, najdu si iny objekt. Su to jednoducho chudaci...