Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nerastiem!

pompom

čo je malé je milé,často ani nejde o výšku ale o sumernost.Ćo z toho ak je niekto vysoký ked nemá sumernu postavu hm? proporcie su doležité nie výška

možeš naučit koregovat svoju postavu vhodným jednofarebným oblečením a vyššími podpatkami.

luciakg

ALe no :) ja mám 15 a mám 160 cm :) v pohode mi to stačí keďže ma nikde nevidno ;) Môžem robiť čo chcem a nikto si ma nevšimne :) Naozaj tie posmešky sám zo seba fungujú ja si tiež zo seba uťahujem :) som malá a čo? lepšie ako mať 220 cm :D

Agnes999

samuel: pozri sa na svojich rodicov aky su vysoki a uvidis ako vyrasties ty. to, ze si v 13-tich malicky este nemusi nic znamenat, niektori chalani vyrastu prudko v poslednych rokoch. stale mozes rast do 18-19 rokov. ale ako vravim, zavisi to od toho, aky vysoki su tvoji rodicia. ak su malicki, asi sa budes musiet zmierit s tym aj ty. ak je aspon otec vysoky, narasties urcite aj ty.

mifor

Samuel, nie je to až také strašné, v grafe si nad tretím percentilom. Znamená to, že takýmto tempom budeš mať možno okolo 170cm.

eli.cic

samuel: začni si robiť žarty sám zo seba, aký si maličký. ber to z humorom :)

ešte ich možno prerastieš ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nerastiem! - Fórum - ZDRAVIE.sk