Rubeola IgG

hoblina

jezisi, co tu strasite?ak je igg na rubeolu v tehotenstve pozitivne, znamena to, ze ste bud zaockovana alebo ste ruzienku prekonali v detstve. vobec to nemusi znamenat ziadne nebezpecenstvo pre babatko.

zufala

Prosim Vas nestretli ste sa s niekym, kto mal na zac. tehotenstva rubeolu? Vraj mi vysla mierne pozitivna rubeola, odbery mi robili v 12. tt, vysledky som sadozvedela teraz v 15. tt a lekarka mi vobec nepovedala o moznych rizikach a co nachadzam na internet ma dost desi! Do knizky mi ku rubeole napisala 24,000.

smutna

drzim ti palce aby si bola zdrava aj tvoje dietatko. viem co prezivas, mne prave robia testy na cyst.fibrozu, ci to nemoze zdedit aj moje este nenarodene babo, tie 2 tyzdne cakania na vysledky je nekonecne dlha doba.

myis

ahoj, ak mas rubeolu Igg pozitivne tak akurat prekonavas ruzienku. je nebezpecna pre tvoje dieta, ale na to ta mal tvoj doktor upozornit na zaciatku tehotenstva

panika

IgG je imunoglobulin.
Rubeola (ruzienka) je virusove ochorenie, ktore je nebezpecne pre tehotne zeny, pretoze sposobuje poruchy sluchu u plodu (dietatka)