Piercing v jazyku

michelinaaa2

tez som trosku pomrkala vsetky tie komenty..:D no keby som ja mal vraviet co ma to vsetko stalo..a ako mi prepichovali jazyk...tak asi vsetkych tu odradim...ale predsa..:P...skusena kamoska.:D mi ho prepichla domka, no ale ako? :D..ta na dva krat..bo prvy krat mi v prerazila asi cievku abo co..tak mi cely jazyk zaliala krv..a ktomu mi nemohla prerazit nausnicou spodnu dierku,tak fajne:D..skoro som umrela, ale vpich nebolel...len som proste bola v soku...a triasla, ta ale vravim si..ked toto musim znasat..ta nech da znova...aznova mi ho prebila..:Pmuheheee..ta a tentokrat uz leepe...masakra cista...ale stoji to za to...uz mam piiirs rok..a je supr...prve dni opuch..pohoda, takmer som nejedla..ale potom uz pohodka, a pri liiibani..je to kraasa..:)

lucia033

mam pircing uz treti tyzden vsetko bolo uplne v pohode az doteraz zacal mi hnisat a dost ma boli .... kupila som si jox myslite ze to pomoze?

denisska

Nechápem ako môže niekomu vypadnúť zub, po tom ako sa bozkáva s niekym, kto má piersing....
Ja ho mám,... takže môj chalan by už nemal mať vôbec žiadne zuby... KRAVINA.. čo sa týka prepichnutia, nebolelo to, skôr to bolo nepríjemné, ako u zubára... Kto si ho ide dať, choďte radšej k skúsenému pierserovi, nerobte si to doma, pretože rizko infekcie je omnoho vyššie... jazyk sa zahojí tak do 7mich dní... ale náušnica by sa mala meniť až po mesiaci, aby sa dierka poriadne zacelila.... po prepichnutí odporúčam vyplachovať ústa repíkom. a čo sa týka toho žltého povlaku na jazyku........ moje..:D aj keď máš prepichnutý jazyk, treba si zúbky umývať...:))) prebehni ho párkrát kefkou a povlak bude fuč...:D

LenaSalena

Ahojté... Prosím vás.. Mám piercing v jazyku asi 4. deň a všimla som si že keď som nadvihla vrchnú guličku tak mi z toho vytieklo niečo také ako hnis.. Bojím sa že sa mi to zapáli alebo niečo pretože som si to robila sama ://... Opuchnuté to moc nemám a bolí to len trochu.. Okrem toho mám celý taký dožlta jazyk... Prosííím povedzte mi či to tak má byť alebo nie.. A keď nie tak že čo mám robiť.. Ďakujéém za odpovede :)

kacena7744

mrs.x neumrtvili a stalo ma to 27 eur aj s nausnicou

a blska95 to je v pohode aj ja som to mala asi tak priblizne prvy tyzden

blska95

čaweloo:D kamarat mi prepichol jazyk..uplne v pohode nic s nim nemam..len ze ci je to v pohode ked mam otlacene od gulicky vrchnu cast jazyka..ci to nieje od toho jak som ho mala opuchnuty....dakovala :)

xD_RaWrrR_xX

čavte ludia....chcela by som sa vas spytať...ako prehovoriť rodičov ked chcem pierc do jazyka a ako ich presvedčiť o tom že to nieje až tak nebezpečné.....odpisujte prosím na email....vopred dakujem