Piercing v jazyku

kikaaa

ludiaa dnes chcem ist na piercing do jazyka a chcela by som sa opytat ci prepich boli a ako dlho mi jazyk budu prepichovat .. pls piste na mail

Spitinka_LM

ľudkovia naozaj to nebolí ?? vyzerá to desivo moja známa mi včera povedala že to veľmi bolí preto sa radcej pred tým spila aby nevnímala bolesť :)

lesslie

subtattoo> ja som tam bola aspon myslim, teda ak je to v BA, stalo ma to 40 ecok...

kubes> moze sa pit alkohol, ale nie taky co obsahuje kvasinky, to je pivo, vino...

jankaaaa> mne obcas smrdel, tak som si ho zacala castejsie vyvarat a uz je to v pohode :D

biopich

za to vravia ze sa nesmie pit alkohol lebo sa to horsie hoji a niekomu sa vobec rana nezahoji ked pri tom pije...

kubes1000

no piercing v jazyku nieje nic nebezpecne len si treba udriavat ustnu hygienu... len nechapem tomu ze vsade kde ti to urobia tak povedia nieco ine... mne ked robili tak mi povedali ze dva tyzdne nemam pit alkohol lebo neviem co bla bla... a ja par dni an to ako som si urobil piercing tak som sa opil a vobec nic sa nestalo... takze aj alkohol sa moze pit na to ked si da niekto urobit piercing... no ale neviem mozno u kazdeho to pôsobi inak... aaa ked ma aj chalan a aj holka pierc v jazyku tak sa zaseknut neda.. :D a to sa bozkavam s holkou kazdy den.. ;)

subtattoo

Mate niekto skusenosti s tymto studiom? (boli ste tam na piercing jazyka?) kolko vas to dokopy vyslo,činka + prepich? dakujem

destiny158

Ja som mala piercing v jazyku už 2x pred dvomi rokmi ale chcem ho zase....je to super vecicka....a vobec to neboli....len trochen asi 3 dni je problem s jedenim, ale to je uuuplen v poho...stoji to za to....a prepichovanie je uuuplna lahoda...ani nebudete vuedit kedy vam to spravili....