Piercing v jazyku

Jessica17

Ahojte,práve dnes som si dala prepichnuť jazyk a poviem Vám že to vobec nebolí! A ani ked váám to chytia do tých klieštov tak to nebolí. Najhoršie je na tom že šušlem a nemožem jesť (no aspon schudnem) =D. Ps: Odhodla som sa až po 2rokoch. =D A stojí to za to ;)

Blondzka

Ahojte,mám pierc 5deň a možem vás ubespečiť prepich vážne nebolel a to viem teda dobre posúdiť lebo jazyk mi prepichovali 2x :D Ja som už prvý deň jedla normálne aj keď s bolesťou :Dno terza je to už oki,ale vážne nejedzte nič čo sa drvý lebo ak s avám tam niečo dostane tak toho hnisu sa rýchlo nezbavíte...držím paste nech máte všetko oki a nebojte sa ak sa má niečo stať ta sa stane a kedykoľvek... XD :D

ivanana

ja mam pierc v jazyku bezmala 2 roky :-) neodiera mi zuby - dala som si ho prepichnut trchu viac dozadu
aaaa ano mne sa podarilo prehltnut ale akrylovu gulicku a nic, urcite sla svojou cestou von :-P
jazyk sa hoji velmi rychlo (2 tyzdne a bolo zahojene)

kmeto

zdravim,vela otazok tu padlo ohladom piercingu do jazyk akmozem poradit:neprepichovat si to sam/a,jazyk vam dost napuchne tak si na to davat pozor aa jest len najkae polievku a tekute jedla,osobne odporucam nefajcit aj ked som fajciar a nepit alkohol jedine nejake palene,mam pircing uz asi 5 rokou tak viem podla seba a este jedna vec poskodzuje to zuby treba si tam potom dat piercing z bioplastu

sabincek

Domcwirik: To prepichnutie jazyka by som nechala skor na odbornika...a zaplatit za to par eur aby si si neublizil(a) na zdravi, je to fakt lepsi napad!

sabincek

Domcwirik: To prepichnutie jazyka by som nechala skor na odbornika...a zaplatit za to par eur aby si si neublizil(a) na zdravi, je to fakt lepsi napad!

domcwirik

Ahojte..chcem si prepichnúť jazyk, ale neviem ako..bojím sa, že si prepichnem nejakú žilku..nevedeli by ste mi poradiť ako si to prepichnúť bez problémov?.

Laurak

Zjedol uz niekto piercingovu gulicku??? Mne sa to akurat podarilo.. Dufam nebudem mat slepak! :( btw piercing mam uz asi 7 rokow a toto sa mi este nepodarilo

Werčuliiik

Ahojtee:))
Chcela by som sa opytat ci by mi na to rodicia prisli ze ho mam :D
uplnee sa mi to lubii :)
pls poradtee:):*