Podviedla som,...co s tym ;o(

Príspevok v téme: Podviedla som,...co s tym ;o(
erika21

Ahojcek,...pisem sem ,lebo neviem kde najst radu a pomocnu ruku ;o( Mam chlapca,uz 4 a pol roka a planujeme spolocnu buducnost.Mam ho rada,vela mi v zivote pomohol,ale,...bol vikend a nieco sa stalo,..niekoho som spoznala,..pobozkal ma a nie raz,..to co som citila s nim uz davno necitim s mojim chlapcom..iba niekedy,..malokedy.A pritom ho mam rada a chcela by som sa zanho vydat,je velmi dobry,...ale ten druhy,to bol sok,..to buchanie srdca,..uz je odvtedy 3 dni a ja stale nemozem jest a ani sa pozriet mojmu chlapcovi do oci ;o( co teraz pomozte je to nova laska?

victoria3

neviem co ma caka zajtra, tak preco hladiet tak daleko do buducnosti...precitala som si tu kopec rad, kazdy pohlad je jedinecny, v kazdom je kopec mudrosti a pravdy. Erika, poradim ti len jedno, pocuvaj svoje srdce a nie je to otrepana fraza. neverim, ze kazdy vztah po case je rovnaky, ze chemia vzdy opadne a je to rovnake, chemia vzdy vie splanut odznova aj v 10-rocnom vztahu, neboj sa aj zariskovat, ak vies, ze ten muz, co ta tak opantal, nie je nejaky hajzlik, co strieda baby. mozno s nim budes ovela stastnejsia a verim, ze ak stretnes toho praveho, nebudes riesit inych muzov, ak to riesis po 4 rokoch, co bude neskor, ked sa vezmete a tvoj zivot bude jeden velky stereotyp. ale mozes sa aj sklamat, ale s vedomim, ze si len isla za svojim stastim. ak to teraz vzdas, moze ta to po rokoch mrziet, pretoze mozno budes nestastna a budes sa pytat, ake by to bolo byt s nim, s tym druhym. moznosti a ciest je vela, no kazde rozhodnutie myslene od srdca je spravne a kazda vec sa deje z urcitej priciny, vies co sa stalo mne? rozhodovala som sa medzi 2 muzmi a objavil sa treti, s ktorym som uz dlho velmi stastna a na nikoho ineho ani nepomyslim. zivot je proste nevyspytatelny. vela stastie a hlavne bud free, netrap sa a ver v stastie, ono pride.

deee

Ahojte, toto ma naucil moj priatel: ak zena nie je spokojna s tym co ma, hlada to inde...vysledok je podvod a trapenie a rozchod. Vztah sa vsak meni prechadza fazami, niekedy je lepsie inokedy horsie a treba si urcit priority a drzat spolu. Cokolvek co robite uvazujte nad tym z dlhodobeho ladiska, nie dnes, ale co bude o 10 rokov, budem sa s tym vediet vyrovnat? viem, frazy...ale ucinne

vion

Som sa potešila tejto téme... ja mám priateľa 3 roky, žijeme spolu, plánujeme budúcnosť, máme nový spoločný byt... Nemá na mňa čas, venuje sa miliónu veciam, niekedy mám pocit, že ani nevie, že žijem. Tvrdí, že ma ľúbi, ale už to necítim. Alebo aspoňnie tak ako to potrebujem cítiť. Jeho kamarát riešil svoju partnerskú krízu a riešil ju so mnou, potom som ja riešila svoju a riešili som ju s ním... Tak sme sa začali držať za ruky... potom bozkávať... a potom vyhýbať sa sexu... vždy keď sa vidíme, tak je nabitý vzduch, keď sme spolu sami, nevieme sa od seba odlepiť... viem, že chcem žiť so svojim priateľom a viem, že ma ľúbi a ja jeho, ale neviem a asi ani nechcem tejto chémii s jeho kamarátom odolávať. Napĺňa môj život... súďte ma, ale je to tak. Jeho pohľad, jeho ruky, jeho telefonáty... počúva ma, je mi nablízku, znesie mi modré z neba... Vie, že s ním nechcem žiť, vie, že je to dočasné, vie, že svojho priateľa neopustím... napriek tomu je pri mne a prispôsobujeme sa mojim náladam. Keď to ukončím, súhlasí, keď si to rozmyslím, teší sa. Ukončujem to skoro každý deň kvôli výčitkám, ale kvôli tým očiam to zase začína... Nechcem od vás rady, len sa delím so skúsenosťou. Poručeno Pánu Bohu, milujem dvoch mužov...

realita

zeny su neskutocne bestie treba vas byt a podvadzat vtedy ste verne zalubene stastne akonahle sme k vam dobry nudite sa a podvadzate

Nikpia

???? hej niekde som to dala niekomu ako radu...a poviem ti plati to uz aj v mojom pripade. takmer som opustila niekoho kto ma miluje,pre toho kto sa mi pacil(tiez kolega z prace) ale on ma opustil pre tu ktoru lubi, a to len preto lebo prisla na jeho takmer neveru, takze nasa romanca skoncila skor ako zacala..a je to aj tak dobre.som si tak aspon ujasnila koho vlastne lubim a co chcem od svojho zivota...a to nie su krasne hnede oci,pretoze tie by nikdy neboli len moje,urcite by si nasiel popri mne casom dalsiu babenu,takze to co uz pestujem nejaky cas je to co chcem,lebo jeho uz poznam,a len preto ze to bolo kus stereotypne urobit hlupost...hlupost..radsej okorente stereotypny vztah nejak novym pikantnym sexikom.....snad sa podari ujasnit si vsetko aj vam..cmuk

cica

dievca zlate-nechaj si cas,srdcu nerozkazes.preco si doteraz k nijakemu inemu chlapovi necitila toto,az k nemu?iste si za tie styri roky spoznala mnoho i.chlapov,a nic,ani by ta nenapadlo,ze sa ti moze nieco takeho stat...za busenie srdca nemozes,aj mne sa to stalo,ale ja som posluchla rozum,a neurobila som dobre,dodnes na toho druheho spominam,je tomu uz 8 rokov,a viem,ze nikdy nezabudnem...ak sa tomu budes musiet branit zo vsetkych sil,tak vyjdi s farbou von,povedz tomu svojmu-sorry,neplanovala som nikdy nic take,ale stalo sa,neviem zabudnut,vsak nechces,aby som s tebou zila cely zivot a myslela som na druheho?neboj,casom pochopi,aj ked nie hned,ale pochopi...drzim palce...

allea

Takze, ak si mu bola verna tie 4 roky, tak sa necudujem, ze ta nejaky bosk druheho tak zobral.Rozdychaj to este aspon 3 dni a potom zacni rozmyslat asi takto: mam ho rada, chceme sa brat, je pre mna opora..... a ten novy ? kto je to? nahodny znamy, ktory mozno v ten den pobozkal dalsie 3 baby. Ver mi, ze ak by si si zacala s tym povym, tak po kratkom case, je to to iste.
Takze, teraz som ti aj odpovedala. Zostan radsej tam kde si. A nech ta nenapadne sa priznat. Necakaj, ze ta ten tvoj pochvali, ze aka si uprimna a pod. Velmi mu ublizis, nebude ti viac verit a nakoniec sa mozte aj rozist. Su ludia, ktori neveru nedokazu vnutorne odpustit a vermi, mozno mu tym ublizis na cely zivot.
A palti heslo: ZATLKAJ, ZATLKAJ a ZATLKAJ. Ber to ako svoje male prve a posledne dobrodruzstvo . Tak co ? budem rada, ked mi odpovies.

SHAKTI

kazdy z nas to potrebuje,musi dostavat,je to iba to co vam chyba. Ked vam jeden muz neda"najest"a iny vam ponukne bohato prestrety stol,ste hladne,najedzte sa! Zivot je kratky..Kazdy hlada iba to,co mu chyba..coho sa mu nedostava..
radsej budem zit s muzom,ktory je sice dobry,ale nemilujem ho?

mamula

AHOJKY kocky.ZISTUJEm, ze zivot si musim vychutnavat kazdu sekundu a nemat ziadne vycitky.MAM dve krasne malicke deticky,manzela,ktory ma svoj svet a zatial co ja sama vychovavam,niekto prisiel do mojho zivota...Je o 7 rokov mladsi,pomaha mi sdetmi,sepka slova lasky,hladi,santi,stekli,pise krasne basne a smsky,...Ubezpecujeme sa navzajom,ze medzi nami nic nie je a nikdy nebude a zatial ani nebolo.Je to fakt zvlastny druh lasky a ja si ju uzivam spolu snim.Je to manzelov naj kamarat.