ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

Ahoj SHAKTI,LILITH,ROBO.....dnes mi poslala akoze omylom smsku,ze zajtra pojde von s daakym chalanom. Preco to vsetko robi,co s toho ma??? Snad si niekedy uvedomi svoje spravanie a pojde k lekarovi.

SHAKTI

vitamins bim-bac-nasli sme povod...dovod..

pokial si to neuvedomis opat spravis rovnaku chybu...opat skoncis vo vztahu a ten sa skonci rovnako...

takze podla mna-ale nepoznam ta-tak sa neuraz,je to iba moj pohlad-oki?
podla mna je prave toto tvoj problem- akosi sa vzdy obetujes pre toho druheho a zabudas na seba,ludia su vacsinou sebecky vitamins,to si treba uvedomit,zrazu ked sa to skonci zistis ze ty si ten co nema nic,co mu nic neostalo,lebo vsetko si vlozil do banku a nic si si nenechal pre seba!
Tak ako radi lilith a ona je velmi mudra zena!, zacni skutocne robit veci pre seba-trebars sport,kurzy,praca(aku hlupost?)ked ides do vztahu..vztah neznamena ze das zo seba vsetko,vsetko odovzdas,das polovicu a ta polovica by sa ti mala vratit-teraz neviem ci to spravne pochopite..proste vztah si predstav ako misky vah-musia byt vyvazene aby to fungovalo..ty si na svoju misku nalozis vsetko-vsetko zo seba no druha miska je bud prazdna alebo poloprazdna...chapes?
Musis byt v zivote tak trosku sebec aj ty,ale sam voci sebe,nie voci inym...obohacujes inych,robis veci pre inych,ale musis obohatit aj seba lebo raz zistis ze si uplne prazdny a uz nemas co dat,lebo si vsetko rozdal...nieco si treba ponechat aj sam pre seba,inak nikdy nebudes stastny! Mozno ta chvilku naplna pocit,ze robis stastneho niekoho ineho,ale po case zistis,ze ti to stastie neprinasa... musis naplnit seba aby si mohol naplnit inych stastim!

lilith

Pozri,dám ti jednu radu: zabudni,vymaž zo života tú ženu,podla toho čo tu píšeš nestojí za to!!! A rob niečo pre seba,a zapamätaj si nikdy nieje neskoro.ver mi dá sa to! Ale musíš chciet.

vitamins

amoj SHAKTI,ano mas pravdu vsetko som robil pre nu a ked som jej povedal,ze som to robil pre NAS,tak mi povedala,ze ona mi to nekazala a ze za vsetko si mozem sam. Nie som zrovna najslusnejsi syn.

lilith

Ale ja ti tu píšem aby si niečo sparvil a robil pre seba!!Ak ak sa ti táto práca nepáči,no nájdi si inú ktorá ta bude bavit.

SHAKTI

vitamins,ty nerobis nic pre seba a to je chyba,robis veci pre druhych,veci ktore nechces,len aby si splnil ich ocakavania..skus zacat robit nieco pre seba!!! Vsetko si robil aj pre svoju ex a pozri ako si dopadol!!

vitamins

LILITH robil som daake hluposti a moji najblizsi koli tomu dost trpeli,tak som im sluil,ze sa zamestnam a vsetko bude dobre. Su stastny a mna to stoji dost sil aby som ich nesklamal.