ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

Mne vobec neprekaza ten vekovy rozdiel,ona mi stale rozprava,ze je uz stara a ze ju opustim koli mladsaj. velmi sa o nu bojim,vcera neprisla domov a neviem co je s nou a jej dcera mi nezdviha telefon. Aj napriek tomu vsetkemu sa o nu veeeeeeeeelmi bojim. Nezela si aby som jej volal a respektujem to,ale najradsej by som jej zavolal. Kedy sa jej mam ozvat . Stale na nu myslim a nedokazem sa na nic sustredit. Vzdy ked sme sa pohadali a rozisli tak mna to preslo na druhy den,ale ona dokaze trucovat aj dva tyzdne. Keby tie lieky na maniodepresiu vsetko by bolo super,ale ona si to nepripusta. Co mam robit. Stacilo by mi keby som vedel,ze je v poriadku a mohol by som ju objat.

lilik

vies je sice fajn ze Demi Moore a Ashton Kusher si pekny par, ale si si isty ze 11 rocny rozdiel nie je problemom vo vasom vztahu?je dost mozne ze sa citi stara,alebo vinna ze ma o tolko mladsieho partnera a preto ti robi sceny?len hadam ale skus tomu daj naozaj cas, a hlavne vzdialenost, preto aj ty mas o com rozmyslat.

vitamins

Dakujem Vam vsetkym za Vas nazor,ale ja sa s tym nedokazem vyrovnat. Stale je lubim aj naprie tomu vsetkemu. Vobec nic ma nebavi,stale musim na nu mysliet. Bojim sa o nu,neviem cije v poriadku. Myslite si,ze mam tomu nehat daaky cas a skusit sa s nou porozpravat? Moc mi na nej zalezi a nechcem ju stratit. Mam to nehat trochu ukludnit a ozvat sa jej? Myslite si,ze tu hra rolu aj vacsi vekovi rozdiel? Ja som od nej mladsi o jedenast rokov.

Nikpia

hmm tak ani ja nie som za nasilie ale toto bol fakt jediny dovod ako ju umlcat..ja by som k tomu este pridala..sklapni uz konecne..a odisla...neobvinuj sa...a skus sa ist zabavit s kamosmi niekde kde su kocky..uvidis...mozno najdes sto krat krajsiu a hlavne nie hysterku..vela zdaru

tobias

..no ono to s hysterickymi zenami niekedy inak nejde...pozor nie som za nasilie,a nikdy som zenu neudrel ale mam pocit ze toto je jeden zo sposobov ako precitnu z tej hysterie, kedze ide o psychicky problem,kto nezazil hysterky nech sa nevyjadruje

vitamins

A co som jej spravil? Udrel som ju po tvari,nechcel som ale tak ma vytocila,ze som sa nedokazal ovladnut. VEEEEEEELMI MA TO MRZI. Nikdy si to neodpustim.

vitamins

Nepodviedol som ju,NIKDY. Isli sme vcera do tesca,prsalo a ona ze ma pocka v aute. vratil som sa a ona zacala kricat,ze koho som makl v aute,ze nasla rysave vlasy. Ano,bol na zemi zensky vlas,ze ostatne vyhodila. Ja som bol den predtym umyvat a vysavat auto a bolo ciste. ZIADNE VLASY TAM NEBOLI. Myslim si,ze ich tam dala ona,len aby sme sa mali za co hadat.MA kamosku,ktora je rysava.Cely cas ma podozrieva,ze ju podvadzam,ze ma videla s tou a tou a jea som bol v nemecku a potom Ti povie,ze sa pomylila,ale neospravedli sa.vcera som sa jej pytal preco to robi a ona,ze ma skusa,lebo jej to robil byvali tak to skusa. PORADTE MI PROSIM CO MAM RIOBIT

lilik

prepac ale nechces si najst nejake normalne dievca?vies kolke by ta chceli, su same a nechapu reakciu tvojej ex-priatelky?Nechces radsej babu co by ta neterorizovala ale citil by si sa s nou stastny a namiesto strachu a vycitiek cim ta zase dnes prekvapi by si sa tesil na stretnutie s nou?Otvor oci a najdi si normalne dievca. Ta tvoja sa musi dat dokopy ale kym ma teba ma koho obvinovat zo svojich problemov.tak asi tak.inak nech ti povie cokolvek ti nenesies zodpovednost za jej stastie, mozes to skusit opravit a pocase prides na to ze ty si dal vsetku energiu do vztahu a neprijal si ziadnu, budes sa citit prazdny.Znie to kruto ale je to tak.

elablue

Pokial trpi maniodepresiou tak nech sa da v prvom rade liecit lebo to neni ziadna sranda, takto sa vztah udrzat neda ked ona si furt daco namysla a tiez si premysli ci si ochotny to vecne znasat lebo jej reakcia sa mi nezdala normalna.

vicodin

a co si spravil sak pises ze si ju nikdy nepodviedol ani nic zle neurobil a zrazu ze mas vycitky a ze si zacinas uvedomovat ze co si spravil.... takze co tajis?