ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

SHAKTI ja neviem,proste nedokazem sa jej vzdat,je pre mna vsetko. Myslel som,ze sa to lepsi,ale tie noci su hrozneeee. Spomienky nam nikdy nikto nezoberie. Prezil som s nou vela pekneho a aj zleho,ale teraz si zacinam uvedomvat,ze som ju nadobro stratil.

SHAKTI

to je normalny porozchodovy stav vitaminik,to ta prejde..
ja som schudla za tyzden 6kil vtedy..este pojdes dolu kym sa spamatas..
inak nepochopim ako mozes stale milovat niekoho kto ti ublizuje..

vitamins

ahoj SHAKTI,som s toho vsetkeho na nervy,nedokazem si to bez nej predstavit. Stale na nu myslim a neviem co s tym. Schudol som uz pat kilo,nepapam,poriadne nespim..... Stale ju lubim a vzdy budem.

katty19

zrejme áno, može to byť dedičné...
netráp sa! zakazujem ti to!!! v žiadnom prípade sa netráp, za chvíľu sa bude na tom smiať a ty nebudeš chápať! dobre, no, maj s ňou súcit, ale pravidlá, podmienky, inak sa žiť s takýmto človekom nedá, musíš sa vyhraničiť, nenechaj aby s tebou narábala, a ešte niečo, vobec nedovol aby sa ti posmievala, alebo sa s tebou hrala, lebo si ju stratil, definitívne!!! iba tvrdá ruka a trpezlivosť ti ju može prinavrátiť! a ešte niečo, tá jemnosť, ktorú na tebe obdivujem, držím ti moc palce;
aj mne si prinavrátil nádej, že ľudia, ktorí majú s nami aspoň túžbu po trpezlivosti existujú.
tak teraz dobrú noc:)

vitamins

Katty a kedy ti diagnostikovali maniodepresiu? Ako dlho papas lieky? Hned si ich zacala uzivat? ona ich chvilu brala,ale povedala si,ze to zvladne aj bez nich. Ale to sa neda ani liecit,da sa to iba tlmit liekmi. Ze?