ako schudnúť zdravo?

Príspevok v téme: ako schudnúť zdravo?
lioon

Ahojte,obraciam sa s otázkou hlavne na baby z tém:bulímia,anorexia,lebo myslím že tie majú teoriu v malíčku.Chcela by som radu hlavne od Gabiny,kedže tá je už "za vodou".Pred pár rokmi som tiež trpela bulímiou.Trvalo to zhruba dva roky ked som si povedala dosť.Pomaly sa mi z toho podarilo dostať.Už sú to tri roky čo nezvraciam a už aj normálne papám.Jediné čo ma trápi,že na mne zostali kilečká navyše.Také 4 či 5 by som chcela dať dolu.Ale už v žiadnom prípade nezdravým spôsobom.Zistila som že vo mne sa niečo akoby otočilo.Teraz sa už velmi bojím nejesť,alebo málo jesť.Poradte mi prosím ako by som zhodila bez trápenia tie kilečká.Je možné že mám ešte po troch rokoch spomalený metabolizmus?

lioon

Dakujem krásne za rady.Ja dúfam,že sa mi to raz podarí.Snažím sa jesť pravidelne,aj dostatočné porcie,ale je pravda že večer to občas preženiem,inak nemám pocit že by som nejako vela jedla.Len dúfam,že ako sa metabolizmus spomaliť,časom sa dá aj zrýchliť.Tak lutujem že som vôbec niekedy v živote začala chudnúť..Možno by som bola teraz chudšia ako pred "tým".Baby nerobte takú chybu ako ja...

jaja

mam ten isty problem,ale tiez som za vodou a da sa aj zdravo chudnut,ja sa na to chystam...ide v podstate o to,aby si si stanovila taky rezim,ktory tebe vyhovuje t.j.ktory mozes hravo dodrziavat..napr.ked papas rada sladke,tak trosku znizis dennu davku sladkosti,ak papas neskoro vecer,tak to vynechas alebo podobne.ziadne ryzove ani ine diety,to bol priklad=Da s tym spomalenym metabolizmom mozes mat pravdu,lebo aj u man to trosku tak funguje po anorexii...cize ziadne nejest alebo malo jest,ale jest zdravo=D