Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PANTHENOL tabletky na vlasy a sampon .......................

karotka

ja som si kupila sampon....mam totiz suchsie vlasy (hlavne na koncoch) ale po sampone sa mi zacali mastit korienky, neprijemne...radsej pouzivam bylinkove uz...ale na regener. vlasov je dobra henna....prve 2 tyzdne sice nic extra dokonca sa mi zdalo ze mam na vlasoch nejaku cudnu vrstvu ale potom su vlasy zas ok dokonca krajsie lesklejsie...a do hnedych som si dala blond takze nic necytilo akurat nadych;)
a tie tabletky? asi budu lepsie ako sampon ze?

baku

ja som uzivala tablety aj sampon aj kondicioner a uz sa mi minuli tak si idem kupit znova a aj gel pantehol na vlasy.. je to super nemas s tym co pokazit.. vlasy mi ozili z tych tabliet a aj sampon je skvely.. mam kucerave vlasy a velmi velmi citlivu pokozku hlavy.. a nerobi mi to ziadne tazkosti.. takze odporucam :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PANTHENOL tabletky na vlasy a sampon ....................... - Fórum - ZDRAVIE.sk