Chlapi

Príspevok v téme: Chlapi
morella

Neviem sa zbaviť hnevu, že chlapi sú svine, neviem si predstaviť život bez nich, ale nedokážem im odpustiť, že sú takí bezcitní a bez ženského pohľadu na život. Viem, že nesmiem hádzať všetkých do toho istého vreca, ale nedokážem sa zbaviť hnevu, ktorý ma zvnútra zožiera a ničí. Bože,čo mám robiť????

morella

No dúfam, že ked sa niečo pritrafí, tak mi to aspon dá riadnu facku, nech to zbadám,hihi. Už mám trochu lepšiu náladu, baby, ste super.

lilith

Nebud nedočkavá,lebo budeš skoro stará. Netreba sa nikam ponáhlat,všetko raz príde,a potom už len záleží na nas ako s tým naložíme.

morella

no ved hej, z každým novým ránom sú nové nádeje,ale keby sa už niečo stalo, také osudové, čo mi zastaví dych a aj ked som už také stretla, to pominulo, možno som si to aj sama dokašlala. Ked je ťažké vidieť tú pravú cestu

morella

a my sme také ohľaduplné, že to dodávame, ešte som žiadneho chlapa toto nepočula hovoriť. ked sa aj rozišli, tak baby sú zlé

SHAKTI

vdaka damy,uz som sa bala :-D
viete co je najhorsie? ze oni tak zo zaciatku nevypadaju,ale je dobre to zistit cim skor.presne tak,radsej byt sama ako s nejakym pakom.zas prosim dodavam,ze existuju aj dobri muzi,tak isto ak su aj zle aj dobre zeny :-)

morella

NO hej baby, čakať ale ked práve to je najhoršie, to čakanie, mi je z toho smutno, ked už som si myslela, že mám šťastie na dosah ruky, tak sa to zvrtlo a našťastie sa mi otvorili oči. radšej však byť sama ako s pakom, to som našťastie pochopila

jaja

ziadna krvava vojna,len sme ta nekrvavo upozornili=DDDDJasne,su aj take pariky...ale tie si netreba vsimat,treba ist za svojim stastim...

SHAKTI

som teraz rozputala krvavu vojnu. Ospravedlnujem sa,zabudla som tam napisat ten dodatok,ale urcite poznate aj take pariky..
:-D a teraz ma zabite..