Bradavice

Príspevok v téme: Bradavice
mirka89

Prosim niekoho o radu. Mala som na nohe bradavicku, na ktoru som pouzivala nejaky neucinny krem z lekarne. Ale uz som sa jej chcela zbavit, tak som si ju dala vypalit dusikom, pretoze to vraj bude ucinne. Neviete nahodou, kolko trva hojenie po takom vypaleni? Lekarka mi jednoducho povedala, ze je to individualne a vraj presne nevie... dakujem

DannyGirl

No, tak prisla som skusit, ci by ste vedeli niekto poradit.
Mam tieto hnusne veci na nohe a kozny mi predpisal kyselinu salicylovu a este nejaku mast z lekarne, co mi tam namiesali. Akurat, ze presne neviem postup ako to aplikovat. Hovoril nieco aj o kupeli a zoskrabavani nozom. Prosim, nemate niekto skusenosti a radu ohladom casovej postupnosti nanasania tychto liekov?

habs

halabala, s tým kysnutím máš pravdu,asi by to patrilo scediť skôr,nikdy som netvrdil že ten výluh bude voňať,ale s tým smrdením to peháňaš, a zaúčinnosťou si stojím,lebo ju mám odskúšanú na sebe,ale nikoho nepresviedčam,je to len moja skúsenosť.Na nete nájdeš aj mnoho iných domácich receptov ako sa zbaviť bradavíc bez chirurgického zákroku.

jajkafr

ahojte ja som mala bradavice na rukách po pár rokoch kedy sa mi z jednej spravilo asi 10 som sa odhodlala a šla s tým ku kožnej vypálila mi to ale po pár mesiacoch sa mi vrátili späť a dokonca boli ešte väčšie sesternica mi odporučila Duofilm ten som si natierala každý večer neviem ako dlho možno necelý mesiac a bradavice zmyzli už sa ani neobjavili a dokonca nemám ani jazvičky a je to už pár rokov dozadu :) takže odporúčam Duofilm :)

halabala

tak ja som si tú dubovú kôru zaobstarala- buzerovala som muža 2 týždne nech mi ju zoženie, naložila do fľaše ako píše habs..tá kôra za týždeň skysla(aj keď bola v chlade).mala som ten tampón na palci asi minútu a smrdela mi z toho ruka 10 hodín!dík za super radu

habs

mal som bradavice na prstoch ruk aj na prte na nohe ta bola najneprijemnejsia lebo som nemohol poriadne dostupovat,bolela ma pri kazdom krokua cim viac som ju vystrihoval tym viac riastla:)az bola velkosti hrachu.DO 7 DCL. POHARA NASEKAJTE DUBOVE DREVO AJ S KOROU NA MALE KUSKY NEHAJTE TYZDEN ODSTAT KUSOK VATY NAMOCIT PILOZIT A OBLEPIT . RANO A VECER MENIT PRIPADNE AJ CASTEJSIE DOLEZITE JE ABY BOLA BRADAVICA STALE V TOMTO JEJ NEPRIJEMNOM PROSTREDI AJ V NOCI NENECHAJTE SA ODRADIT NICIM MNE BRADAVICE ODUMRELI PO3 AZ 5TYCH DNOCH POTOM SA DAJU VYLUPNUT KED SU ODUMRETE VTEDY UZ NEBOLIA A NEKRVACAJU AK BY ANO TREBA V NAMACANI ESTE POKRACOVAT NIEKEDY TO DLHSIE TRVA NA PRSTOCH RUK ALE MNE OSOBNE NAJODOLNEJSIA VYPADLA PO 5TYCH DNOCH

mirkaaa

No mne dala kozna VERRUMAL asi 2 tyzdne sa s tym nic nedialo potom zacalo sa stracat k tomu mi to s dusikom vypalila a hovorila aby som to pouzivala dalej a uz nemam bradavicu vobec odporucam...

lubosss

Ja som to tiež už prežil. Dosť to bolelo a nemohol som chodiť pár dní. Nakoniec som išiel znova k lekárke, ktorá mi ten pľuzgier odstránila. Potom sa rana zahojila ale bradavica sa opäť objavila. Nie je veľmi bolestivá, ale žijem s ňou. Radšej toto, ako ďalšie vypálenie..

mirka89

to naozaj? tak dlho? tomu neverim... mam po tom vypalovani taky pluzgier, ale bojim sa, ze sa nestihne tak skoro zahojit. ALe zase neverim, ze tam bude dva mesiace.. :(