STE NORMALNY?

Príspevok v téme: STE NORMALNY?
znudena

ty kokos kazda druha tema je tu o tom ktora je a ktora neni tehotna.....sak teda boha si kupte testy a nelezte s tym na nervy....nepoviem nic ked zena alebo dievca potrebuje poradit..tak ale zalozte si jednu alebo dve temy a tam to rozoberajte...ale takto? ved kazda zaklada temu s tym istym nazvom..som v tom?? mozem byt tehotna,?? ano alebo nie? ..otazky pre baby a blaaa blaa blaaa..... chodte k doktorovi a je...ved co mi mame vediet ci ste v tom?? vy chrapete s chlapmi ...tak si neste nasledky..uz ma to nudi..a nez sa do mna zacnete navazat tak si dobre uvedomte co napisete...

sissinecka

Chcela by som ZNUDENEJ podakovat lebo aj mna uz znervoznuje ta nevedomost bab...TAK VDAKA...chcela by som povedat zeee ja mam 17 a pol som este panna hoci mam rok priatelaaa ktory ma 19 ....aaa som tak informovana o antikoncepcii ze sa tu nemusim uz vypytovat otazky o tom ci som tehotna lebo VIEM TO SAMA kedy mozem byt...pre tie co si myslia ze mozu otehotniet z oralu,pettingu,ked sa ich tam muz dotkne abo z toho ked sa im priatel zrobi na brucho(co je dost smutne takato sprostost)tak odporucam nastudovat anatomiu a zacat rozmyslat VLASTNOU LOGIKOU!!!...bo ste trapne baby fakt trapne a nadrzaneeee,chcete za kazdu cenu sexovat a neotehotniet a stale len vymyslate hovadiny!!!!....

denisa

Konecne to niekto povedal na plne usta...
Baby: Prestante uz zakladat stale nove temy na jednu a tu istu temu.
Som tehotna?, som panna?, kolko stoji postinor?, mam kramy, nemam kramy, miluje ma, nemiluje ma.... Dookola to iste...

znudena

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau:-D squelle:D holky :D ste super :-) my sexovat mooozme..booo vieme co robit keby nahodof hah :-D diky seckym za podrzanie :-D

cica

veru tak,aj mne vlasy duplom stavaju z takychto otazok,ked chcu sexovat,tak musia vediet aj o nasledkoch,tazko potom plakat nad rozliatym mliekom.co si myslia,ze ked im my vsetci ostatni napiseme,nie nie si tehotna,tak sa tak stane?pytaju sa tu vsetkych ludi,ale toho jedneho,co s nim lezu do postele,toho sa neopytaju nic,tomu veria...dufam,ze uz naozaj tieto hlupe otazky prestanu!

sasenka15

pridawam sa..samozrejme k ZNUDENEJ...kazda druha tema je otom istom..nemate co robit???verim a zaroven viem,ze polovicka tych tem bola zalozena len koli "zabavke"..a tie,co mate vazne problem,tak si preboha vyhladajte starsie temy..alebo si kupte teh.test..a nesuhlsim stym nazorom,ze ten test je niekedy kupovat zbytocne..aj ked ti ukaze ze tehotna niesi..to je vtom...myslim ze dat..cca..300sk??netrufam si odhadnut kolko ta hracka stoji,je owela lepsie,zodpovednejsia,a istotnejsie..nez rady tuna na fore...aby to nevyznelo tak ze tieto rady su zbytocne..vobec nie..len..ja vas niektore vazne nechapem

lilotka

Svätá pravda. Keď otvorím tému a zbadám slovo tehotná, už ani viac nečítam. Aj mne to lezie na nervy. A otázky typu: Ak som mala orálny sex, môžem byť tehotná??? Ma privádzajú do zúrivosti. Keď som mala 12 rokov som vedela, že nie.

baaara

DADA33,ZNUDENA, TAKISTO AJ TINKA,mate pravdu.yslim si to iste.a ty NAHNEVANA, co si slepa? ved kazdemu to tu uz ide na nervy.ked sa chcu bavit o tehotenstve nech si kliknu na nejaku starsiu temu a nie stale vytvarat novu.ved na tejto stranke ich je aspon desat,fakt ako to uz bolo povedane.

dada33

Znudena ma pravdu,na aku temu kliknem,tam sa nejaka baba pyta,ci moze byt tehotna.Ide to uz na nervy,ked nevedia nic o ochrane,tak nech nesexuju.

znudena

pocuj nahnevana...necitala si co som napisala,?? kludne si tu radte a budte alebo nebudte tehotne aj z toho ked to prehltnete..ako som tu uz par krat citala....ale nezahadzte tym celu plochu..a pozri....to ci ja sexujem alebo nie ..tak do toho ta nic..priatela mam pekne dlho..a milujeme sa kazdy den...ale to tu nejdem rooberat...kazda mlada baba ktora sa hrnie do sexu by mala o tom cosi vediet nezda sa ti?? a trinastky ktore sa tu take hovadiny pytaju tak tam nech si radsej zapnu telenovelu a pockaju v siedmej triede na sexualnu vychovu a nech tu netrpu hovadiny..... a dakujem Tinka...konecne niekto kto to tu pochopil