STE NORMALNY?

Príspevok v téme: STE NORMALNY?
znudena

ty kokos kazda druha tema je tu o tom ktora je a ktora neni tehotna.....sak teda boha si kupte testy a nelezte s tym na nervy....nepoviem nic ked zena alebo dievca potrebuje poradit..tak ale zalozte si jednu alebo dve temy a tam to rozoberajte...ale takto? ved kazda zaklada temu s tym istym nazvom..som v tom?? mozem byt tehotna,?? ano alebo nie? ..otazky pre baby a blaaa blaa blaaa..... chodte k doktorovi a je...ved co mi mame vediet ci ste v tom?? vy chrapete s chlapmi ...tak si neste nasledky..uz ma to nudi..a nez sa do mna zacnete navazat tak si dobre uvedomte co napisete...

nahnevana

znudena si najdi chlapa a nezavid ze mlade baby uz sexuju a ty nie. lebo tak mi to pripada, neviem co by si robila ty keby si bola taka mlada, mala podozrenie ze si v tom a nevies v tej chvili na koho sa obratit. Urcite by si s tym nebezala hned za rodicmi. Niektore baby ani nevedia spravne ake su priznaky tehotenstva tak je dobre ked sa opytaju ako zakazdym si chodit kupovat test a po case zistia ze to bolo zbytocne... myslim ze toto forum je na to aby sa tu pomahalo, vymienali sa rady a nazory, takze ked sa ti nepaci tema tykajuca sa tehotenstva tak na nu nereaguj laskavo, zavri oci,zatni zuby, napocitaj do desat a rob sa ze si nic nevidela. Kazdy ma pravo na to aby si tu zalozil temu aku chce a potrebuje.

tinka*

To je tak keď sexujú decká, čo si myslia, že deti nosí bocian. Sexujú a pritom ani nevedia zákledné veci týkajúce sa sexu. Niekedy keď čítam, že 13 ročná sa pýta, či môže byť tehotná keď to a to, tak mi rozum postáva.

bla

tak toto je svata pravda ty koxo,sak je tych tem o tehotenstve asi desat iba na tejto stranke,tiez sa mi to zda byt traaapne:-D