Priznaky tehotenstva??

Príspevok v téme: Priznaky tehotenstva??
nevedoma

Mozem byt tehotna v 15 tt, a nepribrala som zatial nic?? Alebo ake su ine priznaky tehotenstva v takomto stadiu?? Na tehotensky test sa nespolieham, spravila som si dva, s odstupom mesiaca,najskor som si bola ista, ze su negativne ale na druhy pohlad sa mi zda ze su pozitivne, proste chcem zajst ku gynekologovi, ale este som u ziadneho nebola, staci mi tam ist len s karickou poistenca?? Nedostala som 3 mesiace menzes, ale zase moznost otehotnenia bola podla mna mizerna, mozno nulova, to si nedokazem trufnut povedat. Mam 18 a nemala som moc pravidelny menzes, ale pametam sa, ze minule leto som nemala menzes vyze dvoch mesiacov, lenze to som na 100% ze nemam byt ako tehotna, teraz si nie som ita... ale ak som tehotna, tak uz vyse 3 mesiacov, prosim, poradte mi, ake jasne priznaky by uz v tom obdobi mali byt?? kedy sa zacne viditelne priberat?? niekde som citala, ze mlieko sa zacina tvorit uz v prvych mesiacoch, najskor ako cira tekutina, je to tak?? pred tyzdnom som mala priznaky, ze idem dostt menzes, take iste ako vzdy, len menzes neprisiel, ale stale neverim, ze by som mohla byt tehotna... nechapem, prosim, pomozte kym pojdem ku gynekologovi.. dakujem moc

nevedoma

Dakujem moc za vase pripomienky, a teda nepoznate nejakeho dobreho gynekologa/cku v bratislave?? Bo tam idem na skolu... este raz dakujem

aniccha

urcite nie si tehotna...ale nebolo by odveci ist ku gynekologovi...nie kvoli tehotnosti, ale kvoli prevencii...dnes je takmer nevyhnutne chodit na preventivne prehliadky...staci najst nejakeho dobreho v tvojom okoli a teda ked si este u ziadneho nebola tak ti staci aj karticka poistenca

slavkae

Dalsim znakom by bola unava, bolesti hlavy, niekedy palenie zahy. No a ked si tehotna, tak niekedy citis bolesti v podbrusku okolo casu, kedy by si mala dostat menzes, niekedy viac na jednej strane ako na druhej. Uz by Ti aj brusko trosku bolo vidiet. Myslim, ze by si mala ist co najskor na gynekologiu, nie je zdrave nemat menzes tri mesiace.

dadi

ak by si bola tehotná a v 3 mesiaci, už by si pociťovala určité zmeny...tak buď pokojná...tehotná nie si, zájdi k lekárovi keď máš nepravidelnú menštruáciu....no a ešte musíš sama vedieť, či ste to s priateľom robili cez ochranu, či bez nej...