BABY KTORE IDETE SOMNOU CHUDNUT?

barborka55

Ahotje babenky... jeeej to som rada, určite nám to pôjde spolu lepšie.. ja som cez toto lebo strašne pribrala..stresy z maturít a potom strašné prežieranie na oslavách počas celého leta.. meriam 166 a vážim 70kg. A začína mi aj dosť viditeľná celulitída..začala som už aj cvičiť ale všetky dieéty čo som kedy držala mi moc nepomohli.. poradte niaku s ktorou to fakt ide :)) dík a dúfam že to spoločne zvládneme :)

evineska

pre BLBOST :-) ja som ju uz drzala a schudla som pri nej velmi vela....a ked hovorim ze velmi tak velmi:-) a ked sa po nej nebudes prezierat ako ja tak si tu vahu aj udrzis :-) a pre ZABU -zakladna potravina je mlieko..ale jedia sa aj termixe.a zelenina a ovocie....a tiez tam sa papka tvaroh :-)

evineska

jeeeej super baby,,,,,, som rada ze nejdem chudnut sama..no hej..tych 52 som mala presne v septembri pred rokom a poviem ti bola to perfektna vaha..hmmm idem skusit aby som mala taku istu :-) snad sa nam to podari..a mimochodom..ohladom tej mliecnej diety.....najdete ju aj tuna.....staci zadat do vyhladavania..mliecna dieta....

vanesssa

caute babi aj ja by som sa rada pridala ale mliecnu dietu nechcem drzat lebo mi mlieko nerobi dobre.takze ja meriam 164cm a vazim 65kg chcela by som min.55kg.Inak cez prazdniny asi pred mesiacom som schudla na 59 ale potom som sa zacala brutalne prezierat :DD tak som to pribrala spet.Schudla som 6kg za 7 dni jedavala som kazde 3 hodiny 100g ovocia co je asi jedno stredne jablko atd...posledne jedlo najneskor o 18.00 a ktomu min.2 litre vody alebo cajov...skusim to aj teraz a dufam ze to bude fungovat...drzim vam palce :DDDDD

sisa145

ahoj kočky! aj ja by som sa k vám pridala, ja vážim trošku menej 60 kg, na výšku 169 ale chcela by som tak 3 kg schudnúť. V čom spočíva tá mliečna diéta? Napíšte prosím čo budete každý deň jesť, ok? :-) dúfam,že to dokážeme