poradte hlavne babyy ... OTAZOCKA

Nikpia

ne nesi..urcite....garantujem ti to bezplatnym babysitingom..nene smejem sa..nesi urcite...ale ked si chces byt sto pro ista skoc ku gyndovi...on ti klamat nebude

petraaaaaaa

no hlavne tu kde ti kazdy radi inak :)..raz mi povie niekto ze som stopro vtom a potom zasa nemusis sa nicoho baaat :)...

Nikpia

viem velmi dobre...dva testy mam za sebou aaa aj dva krat tabletku postinor 2...no a potom tabletky..nooo tiez tie ne su na stopro..taaaze riziko je vzdy..

petraaaaaaa

noo hej ja uz som bola celkom v pohode ale teraz ked mi to zase zacalo meskat tak mam strasne stresy...ale je to tazke sa upokojit sak urcite vies o com hovorim :)

Nikpia

no ak sa nespravil tak sa nemusis bat...a inak ja som v minulosti mala tiez take stresy...mi meskalo 2tyzdne..a ta som si kupila test..a ked som si ho zrobila ta do konca dna som aj kramy dostala..taaze nezabudaj ze v tom ma prsty aj tvoja psychika..a zivotosprava

petraaaaaaa

fuuuha tak ja neviem ja sa stale ukludnujem tym ze chalan mal kondom a myslim ze sa ani nespravil ,,, tak dufam ze bude vsetko ok :(

Nikpia

tak ako nechcem ta strasit ale stalo sa ze dievca malo aj 3 menstruacie po sebe a predsa bola tehotna...a to si nemysli ze si sama kto sa toho obava....booo som na tom podobne