Malý penis a sex...

jankojanko

Nech si priateľ kúpi taký nástavec na penis, neviem ako sa to volá, ale má to rôzne tvary na dráždenie atď. možno to pomôže

gobere

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

jajojo

Natalie, dufam, ze k reprezentacnemu penisu tvojho priatela mas aj dostatocne velke kozy, inak by to nebolo ono a netvorili by ste vyrovnany par...

Natalie

Aj mne sa zda 15 dost malo.. ale aspon mozem partnera pochvalit.. ma nieco cez 17nast. a vzdy sa mi to zdalo malo ale ked pisete ze mate aj odost mensie..

caramel

Ľahhni si na brucho, spoj nohy a on nech do teba vnikne zozadu. A ak ani pri tomto nebudeš nič cítiť tak je asi chyba v tebe

selina

hmm.. no fakt nechapem akoze 15 cm ?! neviem moj priatel ma 10 dlzku aj obvod a aj to je v niektorych polohach dost. By som teda nechcela aby ho mal vacsii..ale ak je to problem tak fakt ten kondom s vystupkami by mohol pomoct.

rya

pozrite sa, mozte mat aj 25 cm penis, ale ak je tenky ako ceruzka tak vela vody nenamuti. nic nebudete citit len niekde vzadu vas to bude pichat;)