VEKOVY ROZDIEL

kitti

Moj manzel je o 5 rokov mladsi. Vychadzame spolu super,uz sme sa zobrali. Ale kazdy je iny,niekto este aj v 30-tke sa sprava ako pubertak.Takze je to individulne.
Ked ste stastny,tak potom nie je ziadny problem a na roky kaslat

lenka77

JA mam priatela o 7 rokov mladsieho.Citim sa pri nom ako dievcatko v puberte.Vyvadzame a ja som riadne omladla.MAM deti s predosleho manzelstva a musim uznat,ze je o vela zodpovednejsi k detom ako byvali manzel.ZAtial sme spolu len dva roky,ale..........suuuupris.

vek

vies, ja osobne si myslim, ze nejde o vek ale o to ci si rozumiete. aj ked je pravda, ze ja osobne by som uvital starsiu lebo su zrelsie, rozumnejsie a tak dalej. ale v podstate nejde o vek ako som povedal.

vitamins

Ja si tiez myslim,ze to nema nic spolocne s vekom. Boli sme s priatelkou spolu 14 mesiacou. Nebol proble s vekovym rozdielom,ale s tym,ze trpi maioodepresivnou psychozou.

adi

Zalezi od konkretneho cloveka. Bud sa k sebe hodite alebo nie. S vekom to nema nic spolocne. Ja mam priatela ,ktory je o pät rokov mladsi a ani zanic by som ho nevymenila, sme spolu uz pät rokov.

janka

Ahoj ja mam priatela, ktory je starsi o 6 rokov, a nemyslim si, ze by bol vekovy rozdiel problem. Aj ked je pravda, ze niektore nazory mozu byt prilis rozdielne, ale urcite je lespie ma starsieho ako takeho v tvojom veku. :)