Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plastika nosa v 17-tke

lenuss

nos mozes od 16,17 rokov,dovtedy sa este vyvyja,rozmyslam aj ja o plastike aj ked nemam uplne ze skaredy nos,niektory ludia mi vravia ze len prehanam,ze oni nic nevidia,mozno maju pravdu mozno ma chcu len utesit,kto vie:P
ale kazdopadne ked sa na seba pozriem z profilu,je mi z toho na nervy:/

emily123

Ja som bola na plastike nosa asi pred 3/4 rokom, bola robena v lokalnej anestezii a musim povedat, ze kludne by som sla este raz. Teda nie, ze by som nebola spokojna, ale je to skvele, ked sa na seba pozriem do zrkadla a som spokojna. Vsetkym odporucam, stoji to za tie peniaze aj strach. Bolest nie je absolutne ziadna-a to si nerobim "dobry den". A rozhodovala som sa asi mesiac, sla som sa objednat, cakala som 3 mesiace. Najelspie v zimnom obdobi/jar.

janchillinka

Ahojte, aj ked je toto forum asi uz tusim neaktualne, skusim... ak by ste dievcence chceli pokecat o plastike nosa... uz niekolko rokov vaham, a stale sa presviedcam, ze mi moj nos nevadi..no potom pride fotka, ktora ma vzdy sokuje... fuu ten moj nos.. dovolujem si povedat, ze ak by som mala pekny nos, citila by som sa nadherne..ale podari sa to? co ak to bude este horsie a nebudem vyzerat umelo ako Zora Czoborova atd. ... ? :-/

vin diesel

radushka,
Je to len na tebe.
Bol som tiez s nosom na operacii. Tiez sa mi decka smiali co to mam za nos.
Ked som zmenil nos, uz sa mi viac nikto nesmial. Ale spolu s nosom som zmenil styl - celkovo. Vlasy, postava, obliekanie atd... (aj troska charakter)... :))
ak chces chod. ja by som ti to odporucal.
Ale zmen uz aj rovno styl, aby ta po operacke ani nepoznali. Aby si bola iny clovek, mozno lepsi, mozno krajsi... (pretoze u ludi ktorych poznas ostanes vzdy dievcina s velkym nostekom) - to je moje odporucanie
vsetko dobre ti prajem :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

plastika nosa v 17-tke - Fórum - ZDRAVIE.sk