Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žena nechce sex

Príspevok v téme: Žena nechce sex
messi

Zdravim...Chcel by som sa opytat hlavne na nazor zien... Chodim s priatelkou uz 2 roky a teraz ma take obdobie ze nechce sex, ziadnu chut a ani ho nechce teraz...Sme sa o tom rozpravali a ze to ma uz asi 2 tyzdne...Bola prec asi tyzden a pol...cize sme sa nevideli...A s neverou to nema nic spolocne... Dakujem za nazory

dasena321

Nie vzdy je za tym nevera to vam mozem potvrdit. moj sexualny zivot zacal v 17 rokoch s mojim partnerom s ktorym som stastnych 11 rokov. v sexe si rozumieme skusame nove veci a pod. jendouducho vsekto ako ma byt...5 rokov som brala hormonalnu antikoncepciu vtedy moja chut klesla na bod mrazu, +som mala stale problemy som zapalmi. moje mesiace s uzivanim Hak vyzerali asi tak:21 dni som mala brat tabletky y toho 2 tyzdne som sa liecila zo zapalu tyzden som mala menstruaciu a takto dokola chut nebola ziadna ani ten jeden tyden vobec...
ked som antikoncepciu vysadila je to so mnou asi tak: ked mam plodne dni asi tyzden mam take obdobie ze by som sexovala aj 5x za den no vsak v case pred menstruaciou a po nemma chut a nie je to tym ze by som bola neverna partnerovi jednoducho asi to tak priroda zariadila...podla mna je to 100 percentne hormonalna zalezitost. chlapi maju chut takmer Stale ale u chlapa je kazdy dne v mesiaci vyorvnana hladina hormonov...avsak u zeny sa v priebehu cyklu meni a tym to je...ze zena nema chut denne

corazon

Vobec za tym nemusi byt nevera!. My sme spolu rok a pol a ked nemam chut na sex tak ho nemame.. Ked mam ( zvycajne je to pocas plodnych dni) tak to robime 5 dni za sebou a aj 3x za den. Urcite sa nam sex s partnerom paci. Ved sa nam pacil na zaciatku, inak by sme s Vami neboli. Mame Vas radi rovnako, a nemeni sa to po roku, vsetko to zostava, len jednoducho nieje vzdy chut. Za vsetkym je psychika, hormony a pohoda.. A kazdy chlap by si mal uvedomit, ze zena nieje masina. Naucte sa ovladat svoje pudy. Neurazat sa hned, ked povieme, ze nie.. a nehladat si hned bokovky.. Najlepsi sex je s niekym s kym si rad aj bez sexu...:)

kkkppt

No aj tá moja... 8 rokov spolu, a s nechutou na sex sa stretla v praci a ta nechut je zenata a vola sa petko... tak asi tak...

Toony

Ta moja si ma naučila pekne pred sexom draždiť frajtrika,pekne sa spravila i tri krát,potom mi robila fajočku s prerušením tesne pred orgazmom a doslova ma vysala do poslednej spermie. Po malej pauze sme mali sex i 5x za noc ta 3 x v týždni,neskôr 2x..potom raz v týždni a teraz po 3rokoch jej stačí tak raz mesačne. Najhoršie,že mne sa páči ta fajočka s vysatím ejakulátu a tiež spraviť ženu na klitorise. Neviem prečo,ale zrazu to odmieta..chce len klasiku v sexe..ale pridala na množstve stykov..tak 3-4x do mesiaca. Chýba mi ten orál...

Igorinko

Moj zlatý,aj moja bola taká istá...bola na školeni 7dni a potom zmena,nechcela sex 2-3-4-5 tyždňou,tiež som si hovoril,že to neni nevera a predstav si bola,na školeni sa zoznámili a chodili trtkať do Nitry..tam som ich pekne objavil ako sa bozkávali.ja som odišiel akože ráno do prace a ona šup do autička a rovno za ním..tak že môj zlatučky už máš parohy..stavím sa 1000€-daj vedieť!

Iveth

Alenka maxová? to patrilo mne? alebo nie? lebo nejako sa nikto k tomu nevyjadruje....tak sa chcem opytat teda ešte raz....čo mam teda robit? poradí mi niekto? čakam všetky odpovede

Iveth

no ved prave preto som tu lebo som myslela ža tu mi niekto pomože...a prostredie? hmm..to ma nenapadlo ale myslím že to nepomože lebo spolu behame hocikde stale sme niekde inde takže myslím že v tom to nebude

jumbo

Iveth: Možno potrebuješ zmeniť len prostredie a všetko bude ok, alebo potom skús psychológa, ktorý ti pomôže spoznať viac samu seba...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žena nechce sex - Fórum - ZDRAVIE.sk