Triregol

Amethyst

Predám 3 balenia po 3 blistroch (na 9 mesiacov) antikoncepcie Tri-regol 21+7 za 20,-Eur. Dátum spotreby do roku 2013. Kontakt: amethyst@zoznam.sk

kuklik

predám antikoncepciu triregol 21+7,2 blistre za 7 eur ,vysadila som ju zo zdravotnych dovodov,Kosice okolie....eva.ondockova@zoznam.sk ..Dakujem datum spotreby do roku 2013

kuklik

predám antikoncepciu triregol 21+7,2 blistre za 7 eur ,vysadila som ju zo zdravotnych dovodov,Kosice okolie....eva.ondockova@zoznam.sk ..Dakujem datum spotreby do roku 2013

kuklik

predám antikoncepciu triregol 21+7,2 blistre za 7 eur ,vysadila som ju zo zdravotnych dovodov,Kosice okolie....eva.ondockova@zoznam.sk ..Dakujem datum spotreby do roku 2013

kuklik

predám antikoncepciu triregol 21+7,2 blistre za 7 eur ,vysadila som ju zo zdravotnych dovodov,Kosice okolie....eva.ondockova@zoznam.sk ..Dakujem datum spotreby do roku 2013

celatko

nikdy nevynechajte mesiac koli tomu ze nechcete kramy lebo budete niekde kde ich nechcete alebo tak.... triregol su vysokohormonalne tabletky a nesmie sa vynechat menzes... ja som koli tomu skoncila v nemocnici.. moj gynekolog mi to nepovedal... povedali mi to az v nemocnici... inak mi triregol nevadil len som mala casto zmeny nalad tak som ich pred mesiacom vysadila... brala som ich vyse dvoch rokov..

xyxyz

jezisi tak preco to nezmeni ked jej je zle?keby s tym ide k doktorovi tak jej ju hned zmeni..ved uzivanie hak neznamena ze musis brat len jednu...ved beries taku aka ti najviac vyhovuje a ked je niekomu zle kazdy den tak nechapem ze s tym nic nerobi

patulienka

ja osm uzivala belaru a pribrala som 8 kil za pol roka a stale som mala zlu naladu bolo mi do placu a mavala som depky zmenila som ju na yadine a myslim ze je velmi dobra uzivam ju pol roka a ziadne problemi nemam...kamaratka uziva 3regol a musi ho jest pred tym ako ide spat lebo ma zavraty a zvracia inak ma peknu plet ale nieje je z nej dobre

MajaXXL

Triregol ma problemy, Statny ustav pore kontrolu lieciv nariadil stiahnutie lieku z lekarni. Je to kvoli skrateniu doby pouzitelnosti z povodnych 5 rikov na 2 roky. Udajne sa zistilo, ze po dlhsom case v Triregole klesal obsah ucinnych latok, takze mu museli skratit dobu pouzitelnosti. Viac informacii na webstranke ustavu pre kontrolu lieciv: www.sukl.sk-